استراتژی Dominoes: نحوه تسلط بر بازی

ساخت وبلاگ

احتمالاً شما از دومینو به عنوان یک بازی بسیار رقابتی فکر نمی کنید ، اما اشتباه می کنید. لیگ جهانی Dominoes (UDL) یک تورنمنت حرفه ای است که جایزه جدی برای گرفتن جایزه دارد و داشتن یک استراتژی خوب دومینو همه چیز در این مسابقات است.

در سال 2019 ، UDL 50،000 دلار پول نقد برای برنده مسابقات دومینو کلاسیک تابستان لاس وگاس ارائه داد.

شما ممکن است آرزو نکنید که یک بازیکن حرفه ای دومینو باشید ، اما حتی اگر به صورت آنلاین یا علیه دوستان بازی می کنید ، داشتن یک استراتژی خوب Dominoes به شما در برنده شدن بازی های بیشتر کمک می کند.

یادگیری نحوه بازی Dominoes بخش آسان است. فهمیدن یک استراتژی برنده همان چیزی است که بازی شما را بالا می برد تا جایی که می توانید بیشتر از دست دادن برنده شوید.

بیایید به برخی از استراتژی هایی که می تواند به شما کمک کند در صدر جدول در بازی های خود قرار بگیرید ، نگاهی بیندازیم.

استراتژی عمومی دومینو

این استراتژی های General Dominoes تقریباً برای هر نوع بازی Dominoes کار می کنند و حتی اگر تازه وارد بازی باشید ، نیز به راحتی دنبال می شوند. احتمالاً در ابتدا باید آگاهانه در مورد آنها فکر کنید اما طولی نمی کشد که آنها به طبیعت دوم تبدیل شوند.

دو برابر زود بازی کنید

کاشی های دوتایی بازی را پیش نمی برند زیرا آنها همان قلاب را به عنوان کاشی که به آن وصل می شوند در دسترس قرار می دهند. به عنوان مثال ، اگر یک کاشی 5 را روی 5 قلاب قرار دهید ، برای اتصال به آن هنوز به 5 مورد دیگر احتیاج دارید. دو برابر می تواند کاشی های با نقطه ای بالا باشد. به همین دلیل ، این ایده خوبی است که زودتر از شر آنها خلاص شوید ، بنابراین هنگام گلزنی ، این امتیازات را به حریف خود واگذار نکنید.

از دو برابر استراتژیک استفاده کنید

این خلاف یکی از استراتژی های اساسی Dominoes است اما اگر مایل به ریسک کمی بیشتر هستید ، می تواند تا اواخر بازی روی دونفره های خود مفید باشد. هنگامی که به اندازه کافی وارد بازی شدید تا ایده خوبی در مورد نقاط ضعف حریف خود داشته باشید ، می دانید که چه لباس هایی را از دست می دهند. اگر این دو برابر را دارید ، می توانید آنها را برای باز کردن تخته بازی کنید و حریف شما قادر به دفن آنها نخواهد بود.

کاشی های سنگین تر را زود بازی کنید

در امتداد همان خط هایی که زودتر بازی می کنید ، باید در اسرع وقت کاشی های سنگین تری نیز بازی کنید. کاشی های "سنگین تر" آنهایی هستند که تعداد آنها را با تعداد بیشتری دارند. از آنجا که این کاشی ها تعداد بالاتری دارند ، یک بار دیگر به این معنی است که اگر امتیاز کسب کنند ، امتیازات بیشتری به حریف شما می روند.

طیف وسیعی از کاشی ها را در دست خود نگه دارید

سعی کنید طیف وسیعی از کاشی ها را در دست خود نگه دارید تا بتوانید تا حد ممکن تعداد زیادی را مطابقت دهید. اگر تمام کاشی های شما لباس مشابهی داشته باشند ، اگر این چیزی باشد که در صفحه موجود است ، گیر خواهید کرد.

به لباس های ضعیف حریف خود توجه داشته باشید

با پیشرفت بازی ، به نقاط ضعف حریف خود توجه کنید. اگر آنها نتوانند بازی کنند و مجبور به ترسیم از Boneyard شوند ، شانس خوبی وجود دارد که آنها در همان وضعیت قرار بگیرند که دوباره همان تعداد در هیئت مدیره موجود باشد. این به شما امکان می دهد تا در حالی که خود را به ثمر برسانید ، از نظر استراتژیک بازی کنید تا مخالفان خود را مسدود کنید.

دست حریف خود را بفهمید

با پیشرفت بازی ، شما می توانید بر اساس آنچه کاشی ها در حال حاضر در بازی هستند و آنچه در دست شماست ، دست حریف خود را "معکوس" کنید. انجام این کار در اوایل بازی دشوار است که کاشی های زیادی قابل مشاهده نباشد اما می توانید کاشی های بیشتری را شناسایی کنید ، آسانتر و آسان تر می شود. هنگامی که شما ایده خوبی در مورد کاشی هایی که حریف شما در دست دارد ، می توانید لباس هایی بازی کنید که آنها را آویزان می کند.

استراتژی بازی پیشرفته دومینو

هنگامی که استراتژی های کلی کار کرده اید ، می توانید به تکنیک های پیشرفته تری بروید. این استراتژی هایی است که شما را از یک بازیکن صالح Dominoes به یک بازیکن بسیار ماهر منتقل می کند.

ابتکار عمل

در اوایل بازی به جرم بروید و با ابتکار عمل کنید. به دنبال فرصت های به ثمر رساندن زودتر و اغلب بروید. هنگامی که شما گلزنی می کنید ، حریف شما اغلب تعداد محدودی از گزینه ها را برای مقابله با امتیاز خواهد داشت. اگر آنها باید بازی بعدی را از دست بدهند ، یک فرصت گلزنی دیگر به دست می آورید. اگر کاشی ها را با این حساب نگه دارید ، می توانید در بسیاری از موارد چندین نمایشنامه به ثمر رساند.

دفاعی بازی کنید

طرف دیگر سکه از ابتکار عمل ، بازی دفاعی است. این بدان معناست که به دنبال راه هایی برای محدود کردن فرصت های امتیاز دهی حریف خود به همان اندازه که به دنبال راه هایی برای گلزنی خود هستید. اگر در جدول رده بندی قرار دارید ، تعداد هیئت مدیره را در نظر بگیرید و نمایشنامه هایی را تهیه کنید که هر زمان ممکن صعود حریف شما را محدود کند.

سعی کنید چندین حرکت به جلو فکر کنید تا ببینید که حریف شما چه استراتژی می تواند روی آن کار کند و بازی کند تا این حرکات را مسدود کند. مسدود کردن هیئت مدیره یکی دیگر از استراتژی های دفاعی است. این بدان معناست که شما کاشی بازی می کنید که باعث می شود تمام قلاب به یکسان پایان دهند یا شماره هایی را که می دانید حریف شما نگه ندارد ، ایجاد کنید.

برای مثال، اگر یک قلاب روی تخته 4 و دیگری 6 باشد، می توانید یک کاشی 6-4 بازی کنید تا انتهای آن مطابقت داشته باشد. اگر حریف شما 4 را نگه ندارد، مجبور به تساوی می شود. اگر کاشی‌هایی را در دست دارید که می‌توانید در مقابل آن قسمت‌های مسدود شده بازی کنید، این استراتژی بهتر عمل می‌کند.

برای بهترین نتیجه می توانید از حمله و دفاع با هم استفاده کنید. بازی را در حالت حمله شروع کنید و تا جایی که می توانید امتیازات خود را بالا ببرید. هنگامی که وارد بازی شدید، به بازی دفاعی بروید تا امتیازات خود را حفظ کنید.

مراقب حرف های طرف مقابل خود باشید

بیشتر مردم وقتی صحبت از تل می شود به پوکر فکر می کنند، اما دانستن آنها در بازی دومینو نیز می تواند مفید باشد. اگر متوجه کارهایی می‌شوید که حریف‌تان همیشه وقتی کاشی‌های خوب، کاشی‌های بد یا هر قسمت دیگری از بازی دارد انجام می‌دهد، شروع به تماشای آن‌ها کنید. ممکن است بتوانید با تماشای واکنش حریف خود به برخی چیزها، بازی های قوی تری انجام دهید یا از بازی های بد اجتناب کنید.

چگونه به صورت آنلاین دومینو بازی کنیم

اکنون که یک استراتژی قوی برای دومینو دارید، بیرون بروید و استراتژی دومینو خود را آزمایش کنید. اگر کسی را ندارید که شخصاً با او بازی کنید یا می خواهید مهارت های جدید خود را قبل از رویارویی با یک بازیکن زنده تمرین کنید، بازی آنلاین راه خوبی برای شروع است.

می توانید در CoolmathGames.com به صورت رایگان دومینو بازی کنید. ما دو سبک مختلف از دومینو را ارائه می دهیم - دومینو معمولی و دومینو داش.

امروز هر دو را بررسی کنید تا شروع به تمرین استراتژی خود کنید و برای رویارویی با هر حریفی آماده خواهید بود. و چه کسی می داند، شاید شما زودتر از آنچه فکر می کنید در رقابت برای آن جایزه نقدی 50000 دلاری باشید!

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:57