هشدار RIP-OFFER COIN نادر: دلار نقره مورگان

ساخت وبلاگ

اینفوگرافیک نحوه استفاده از دلار نقره مورگان برای سرمایه گذاران را در معرض دید قرار می دهد

ناراحت کننده است که چنین قطعه ای زیبا از تاریخ توسط فروشندگان سکه "نادر" بی پروا به ابزاری تبدیل شده است تا خریداران فلزات گرانبها آمریکا را از بین ببرد. همانطور که اینفوگرافیک کاملاً جدید در زیر توضیح می دهد ، بازاریابان سایه دار از فریب و اطلاعات غلط برای تخلیه دلار نقره مورگان در قیمت های بالاتر از ارزش ذوب واقعی یا ارزش فروش مجدد آنها استفاده می کنند. این بسیار مهم است که سرمایه گذاران Novice گرانبها قبل از سوار شدن ، این اطلاعات را می بینند. آن را بررسی کنید

جایزه منحصر به فرد: در مورد دروغ های پنهان سرمایه گذاری سکه نادر از این کتاب الکترونیکی رایگان که توسط کارشناسان فلزات گرانبها نوشته شده است ، بیشتر بدانید.

مطالب [نمایش]

Rare Coin Rip-Off Alert: Morgan Silver Dollars

Morgan Silver Dollar Scam

این اینفوگرافیک را در وب سایت خود منتشر کنید! به سادگی قطعه کد را در زیر کپی و جایگذاری کنید:

سرمایه گذاران گاه به گاه به دنبال توصیه ای در مورد نوع نقره برای خرید هستند ، اغلب همان پاسخ را از یک فروشنده معمولی سکه می شنوند ، که "خوب دلار مورگان ، البته". اما متأسفانه ، جمع آوری این سکه های تاریخی نقره ای ایالات متحده 1933 ، اغلب به یک اشتباه بزرگ تبدیل می شود.

Morgan Silver Dollar Facts

دلارهای نقره ای مورگان در اواخر دهه 1800 و اوایل دهه 1900 ذوب شدند ، حاوی 90 ٪ نقره (بقیه مس است) و به عنوان سکه های نیمه عددی در نظر گرفته می شوند. آنها برخلاف بسیاری از سکه های به اصطلاح "نادر" نیستند که ما به مشتریان خود هشدار داده ایم که از آن دور شوند. درست مانند سکه های طلای اولیه در اوایل دهه 1900 که اغلب توسط فروشندگان Numismatic به خریداران مظنون می رفتند ، گسترش بین خرید و قیمت فروش در دلار نقره مورگان نیز به لطف نشانه های ظالمانه بسیار افتضاح است.

تعدادی از ترفندها و فریب ها برای فروش دلار نقره مورگان (و دلارهای نقره صلح) استفاده می شود.

فریب محتوای نقره

به عنوان مثال ، محتوای نقره ای یک دلار مورگان در واقع فقط سایه ای بیش از سه چهارم اونس است (77732 اونس تروی به طور دقیق) ، اما مواد بازاریابی نرم و صاف اغلب حاکی از آن است که این سکه ها حاوی یک اونس کامل از نقره هستند!

Morgan Silver Dollars

در اینجا یک زمین فروش معمولی وجود دارد:

"قیمت نقره 20 دلار است. اگر امروز با شرکت XYZ تماس می گیرید ، می توانید دلار مورگان را فقط با 22 دلار خریداری کنید."

به نظر می رسد مانند یک معامله عادلانه ، درست است؟خوب ، ارزش ذوب دلار نقره مورگان با آن قیمت نقره صرفاً 15. 46 دلار است. آنچه به نظر می رسد یک حق بیمه متوسط نسبت به ارزش ذوب (فقط 10 ٪) در واقعیت نزدیک به 50 ٪ است!

اما هنگام فروش این دلارهای نقره ای معمولی مورگان به یک فروشنده ، به احتمال زیاد بیش از چند درصد بالاتر از ارزش ذوب دریافت نمی کنید ، و باعث می شود همه فروش مهم خرید 30 ٪ یا بیشتر گسترش یابد. این یک ضرر 30 ٪ است که فرض می شود قیمت های نقره بدون تغییر بوده است. این امر به نقره نیاز دارد تا حدود 30 ٪ افزایش یابد فقط برای بازگشت به یکنواخت.

برعکس ، سرمایه گذاران که از این نوع کلکسیون ها دوری می کنند و در عوض با محصولات معتبر شمش ، از فروش فروش خرید و فروش به خوبی زیر 10 ٪ لذت می برند-و گاهی اوقات به 3 تا 4 ٪.

حتی کیسه های دلار مورگان (و دلارهای صلح) که در بدترین شرایط ممکن هستند نسبت به خرید سکه های نقره ای استاندارد قبل از 1965 ، از نظر قابل ملاحظه ای کم هزینه تر هستند..

سردرگمی در مورد ارزش دلار درجه بندی شده مورگان و گسترش فروش بالا

پیچیده تر مسئله این است که دلار مورگان گاهی اوقات درجه بندی می شود و به صورت اسلب می شود ، که می تواند در مورد ارزش آنها سردرگمی ایجاد کند. سکه های درجه بندی شده به دلیل حق بیمه کلکسیونی بالاتر ، ارزش بیشتری دارند ، اما قیمت بازار براساس سال نعناع و شرایط در آن سال بسیار متفاوت است. چند سال بیشتر از سایرین مورد توجه قرار می گیرد. و هرچه درجه یا شرایط بالاتر باشد ، سکه به طور کلی مطلوب تر است.

Morgan Silver Dollars Graded

اما مگر اینکه شما یک جمع کننده زرنگ و دانا باشید و بازار را واقعاً بدانید ، جلوگیری از سوار شدن برای سوار شدن دشوار است. بچه های سکه نادر به دلیل تحریف حقایق دقیقاً در مورد اینکه یک سکه نادر است یا کدام سال بهترین است ، به خوبی شناخته شده اند. بسیاری از افراد به سادگی حرف فروشنده ای را برای آن می گیرند و در نتیجه از تصمیم خرید خود در این جاده پشیمان می شوند. و حتی اگر قیمت بازار دقیق باشد ، هنوز مشکل گسترش گسترده خرید و فروش وجود دارد که به طور کلی 30 ٪ یا بیشتر از بازگشت شما را مصادره می کند.

دروغ "غیر قابل گزارش"

سرانجام ، ادعای جعلی "غیر قابل گزارش" توسط بازاریابان دلار مورگان وجود دارد. آنها ادعا می کنند که این دلارهای نقره مورگان دارای حریم خصوصی بیشتر یا حتی مصونیت از مالیات سود سرمایه هستند.

حقیقت این است که تقریباً تمام خریدهای شمش و بیشتر فروش توسط افراد لازم نیست توسط نمایندگی ها به دولت گزارش شود.(برای مشخصات مربوط به شرایط نادر که در آن می توان الزامات گزارش را ایجاد کرد ، به اینجا بروید.)

مالکیت شما از یک سکه شمش تقریباً هرگز به دولت گزارش نشده است ، یا توسط دولت شناخته شده است ، مگر اینکه و تا زمانی که شما سکه را برای سود یا ضرر سرمایه بفروشیدوتشما خودتان آن را در اظهارنامه مالیاتی خود گزارش دهید. مهم نیست که فروشندگان تند صحبت چه می گویند،فروشندگان سکه های سکه شناسی یا نیمه سکه شناسی همان تعهدی را دارند که فروشندگان شمش برای گزارش سود "داوطلبانه" در اظهارنامه مالیاتی خود انجام می دهند.، بنابراین طبق قانون فعلی هیچ مزیت مالیاتی یا حریم خصوصی برای چنین سکه های پرمیوم بالا وجود ندارد.(بر عایدی سرمایه بلندمدت با همان نرخ 28٪ "کلکسیون" مالیات می شود.)

اشکال زیادی از نقره وجود ندارد که دلالان کمیاب سکه بتوانند از آن پول زیادی کسب کنند (آنها عموماً روی سکه های طلا تمرکز می کنند). اما، در میان اقلام نقره، دلار نقره ای مورگان مورد علاقه آنهاست – که تنها با "کلکسیونی" های تبلیغاتی مانند سکه های اثبات عقاب نقره ای آمریکا مشابهت دارد.

جعل کنندگان چینی نیز وارد عمل می شوند

و اگر دلایل بالا به اندازه کافی بد نبود، اخبار مربوط به دلارهای جعلی مورگان تولید چین، بازار این سکه ها را بیشتر آلوده کرده است. این قیمت‌ها در سال‌های اخیر پدیدار شده‌اند و به قدری خوب تولید می‌شوند که بسیاری از آنها به بازار سکه‌های ایالات متحده راه پیدا کرده‌اند و ممکن است توسط دلال‌های بی‌وجدان یا ساده لوح برای فروش عرضه شوند.

آیا باید دلار نقره ای مورگان بخرید؟

نکته پایانی: اگر در قلب شما یک کلکسیونر هستید و پولی برای دور انداختن دارید، یا به دلایل دلتنگی شخصی به این سکه ها علاقه دارید، به شما پیشنهاد می کنیم پول خود را فقط در سکه های شمش، گرد و میله ها سرمایه گذاری کنید - با قیمت های نزدیک. به ارزش ذوب واقعی آنها.

جایزه منحصر به فرد: در مورد دروغ های پنهان سرمایه گذاری سکه نادر از این کتاب الکترونیکی رایگان که توسط کارشناسان فلزات گرانبها نوشته شده است ، بیشتر بدانید.

Stefan Gleason

Money Metals News Service

استفان گلیسون رئیس صرافی فلزات پول است، این شرکت اخیراً توسط Investopedia به عنوان "بهترین فروشنده آنلاین فلزات گرانبها" انتخاب شده است. گلیسون که فارغ‌التحصیل دانشگاه فلوریدا است، یک رهبر باتجربه، سرمایه‌گذار، استراتژیست سیاسی و فعال مردمی است. گلیسون بارها در شبکه های تلویزیونی ملی مانند CNN، FoxNews و CNBC و در صدها نشریه مانند وال استریت ژورنال، TheStreet و Seeking Alpha ظاهر شده است.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 47 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:23