جادوگران بازار جدید: مکالمات با معامله گران برتر آمریکا

ساخت وبلاگ

The New Market Wizards: Conversations with America’s Top Traders - Jack D. Schwager

در جادوگران بازار جدید ، معامله گران موفق استراتژی های مالی را که آنها را به موفقیت تبدیل کرده اند ، مرتبط می کنند. جک دی شواجر این سؤالات را که خوانندگان با علاقه یا مشارکت در بازارهای مالی دوست دارند به سوپراستارهای مالی بپردازند ، این جادوگران مالی را ترغیب می کند تا بینش خود را به اشتراک بگذارند. سرگرم کننده ، آموزنده و ارزشمند ، جادوگران بازار جدید برای تبدیل شدن به یکی دیگر از کلاسیک های Schwager Classic قرار دارند.

همانطور که در جلد قبلی ، شوجر با بحث صریح در مورد تجربه تجارت خود شروع می کند ، و پس از آن یک انحراف شگفت آور در مقایسه حمله صدام حسین به کویت با تجارتی که اشتباه پیش آمد ، شروع می شود.

بقیه کتاب به پنج بخش از جمله مصاحبه با انواع مختلف معامله گران و بحث های مختصر در مورد درسهایی که از آنها آموخته می شود ، به علاوه بخشی از روانشناسی تجارت و بخش آخر خلاصه ای از خرد به دست آمده از همه مصاحبه شوندگان در 42 است. قانون طلایی.

بررسی های تحریریه جدید جادوگران بازار

از هفتگی ناشران

در این مصاحبه های جذب کننده با مجریان ستاره در بازارهای مالی ، Schwager (جادوگران بازار) مکانیک و روانشناسی را در پشت معاملات روزانه میلیارد دلاری جهانی در ابزارهای پیشرفته مانند ارز ، گزینه های سهام ، آینده کالاها و حساب های با صندوق های متقابل توسط افراد انسانی می کند. شرکت های سرمایه گذاری ، و تجارت گروهی "ماشین های پول".

یکی از معامله گران بر پاسخ بازار به رویدادهای خبری تمرکز دارد ، دیگری احتمالات ریاضی را محاسبه می کند - یکی حتی گوش را به سطح سر و صدا در طبقه مبادله می اندازد. همه تحقیقات پرمخاطره ، اعتماد به نفس ، یک برنامه خاص و شجاعت کاهش ضرر و زیان در بین ملزومات موفقیت را رتبه بندی می کنند. کمتر کسی قمار کار خود را در نظر می گیرد ، اما Schwager با سرگرمی استدلال می کند که یک معامله گر موفق به بسیاری از خصوصیات یک بازیکن پوکر خوب نیاز دارد.

اگرچه موضوع باطنی است ، اما در اینجا چیزهای زیادی برای جذب خواننده عمومی وجود دارد ، و Schwager "آغازگر" اصول فنی را ضمیمه می کند.

کپی رایت 1992 اطلاعات کسب و کار Reed ، Inc.

مرور

"باید برای هرکسی که مدیران را برای اوراق بهادار نهادی یا حتی شخصی انتخاب می کند ، نیاز به خواندن داشته باشد.-مجله ی وال استریت"

از قسمت داخلی

برای نشان دادن اسرار موفقیت حیرت انگیز آنها ، به ذهن سوپر استارهای تجاری می پردازد

شما ممکن است نام آنها را نشناخته باشید ، اما آنها نخبگان تجارت هستند-گروهی از انتخاب کنندگان فوق پولی که قدرت تجارت آنها به افسانه تبدیل شده است. آنها در همه چیز از سهام و اوراق قرضه گرفته تا گزینه ها و آینده های کالایی که میلیون ها نفر در طی چند ساعت - در طی چند ساعت - و همسالان خود را در گرد و غبار رها می کنند ، دلالان هستند. در این دنباله جذاب برای پرفروش ترین بین المللی خود ، جادوگران بازار ، جک شوجر با این ستارگان مصاحبه می کند و سؤالاتی را مطرح می کند که همه با علاقه به بازارهای مالی دوست دارند پاسخ های خود را بدانند و از نوع پاسخ های صریح و ناخوشایند دریافت کنند که این کتاب را می سازدبه همان اندازه یک صفحه تبدیل کننده به عنوان سلف خود.

در این مصاحبه های جذاب با مجریان ستاره در بازارهای مالی ، شوگر مکانیک و روانشناسی در پشت دنیای تجارت در طیف بازارهای مالی از جمله سهام ، آینده ، ارزها و گزینه های افراد ، شرکت های سرمایه گذاری و تجارت گروهی "پول" را به دست می آورد. ماشین آلات. "

یکی از معامله گران بر پاسخ بازار به رویدادهای خبری متمرکز است ، دیگری احتمالات ریاضی را محاسبه می کند - یکی حتی گوش را به سطح سر و صدا در طبقه مبادله می اندازد. همه تحقیقات پرمخاطره ، اعتماد به نفس ، یک برنامه خاص و شجاعت کاهش ضرر و زیان در بین ملزومات موفقیت را رتبه بندی می کنند. هیچ کس قمار تجاری خود را در نظر نمی گیرد ، اما شوگر با سرگرمی استدلال می کند که یک معامله گر موفق به بسیاری از خصوصیات یک بازیکن پوکر خوب نیاز دارد.

اگرچه پر از بینش هایی است که حتی معامله گران حرفه ای نیز ارزشمند خواهند یافت ، متن Schwager در کل برای خواننده عمومی در دسترس است.

مصاحبه با برندگان دیدنی و جذاب در طیف کامل بازارهای مالی ، نشان می دهد که چگونه آنها این کار را انجام می دهند و چه شخصاً ، آنها را از گله جدا می کند.

بازرگانان سوپراستار استراتژی های مالی پشت موفقیت های پدیده خود و همچنین دروس دردناک آموزنده را که از بدترین ضرر و زیان خود آموخته می شوند ، توصیف می کنند.

در کل ، Schwager بینش و تجزیه و تحلیل ارزشمندی را برای کمک به پاسخهای مصاحبه شونده در چشم انداز فراهم می کند.

از پوشش پشتی

ستایش برای جادوگران بازار جدید.

جک شوجر به سادگی بهترین کتابهای مربوط به تجارت را که تاکنون خوانده ام می نویسد. این مصاحبه ها همیشه به من چیزهای زیادی می دهد تا در مورد آن فکر کنم. اگر دوست دارید در مورد معامله گران و تجارت یاد بگیرید ، می فهمید که خواندن این کتاب به خوبی صرف شده است. "- ریچارد دنیس ، رئیس جمهور ، گروه تجاری دنیس ، شرکت

"دانش عمیق جک شوجر در مورد بازارها و شبکه گسترده او در تماس های شخصی در سراسر صنعت ، وی را به عنوان مزمن قطعی بازار سن ما از هم جدا کرده است."- SEYKOTA

"واقعاً بسیار جالب!"- قطار جان ، نویسنده استادان پول

"تجارت موفق تجربه طولانی مدت را می طلبد زیرا به دانش دست اول نیاز دارد. اگر میانبر این نیاز وجود داشته باشد ، با این وجود در مورد تجربیات دیگران خواندن است. کتاب جک شوجر آن میانبر را ارائه می دهد. اگر به مناسبت خوانده شده خود را در حال عرق کردن می بینید ، به همان اندازه به تجربه تجارت نزدیک می شوید که می توانید بدون اینکه خودتان این کار را انجام دهید ، می توانید بدست آورید. "robert R. Prechter ، جونیور ، سردبیر ، نظریه پرداز موج الیوت

"آیا معامله گران بزرگ متولد می شوند یا مهارت های خود را در راه رسیدن به دست می آورند؟بشربشربشرجادوگران بازار جدید بینش های جالبی را ارائه می دهند. "-روزنامه وال استریت

"بینش منحصر به فردی از دنیای تجارت ارز و همچنین سایر بازارهای پر سرعت مانند گزینه ها و کالاها ارائه می دهد."- U. S. اخبار و گزارش جهانی

"باید برای هر کسی که مدیران را برای اوراق بهادار نهادی یا حتی شخصی انتخاب می کند ، خواندن لازم باشد."- صنعت آینده

درباره نویسنده

جک شوجر یک مدیر عامل و مدیر گروه Fortune ، یک شرکت مدیریت دارایی جایگزین است که در انگلیس و ایالات متحده تنظیم شده است. Schwager مدیر ارشد نمونه کارها برای صندوق های جادوگران بازار Fortune است ، یک سری کاملاً متنوع از اوراق بهادار صندوق های پرچین نهادی. او همچنین در هیئت مدیره تحقیقاتی Fortune Anticaliate Fund Analysis ، منبع اصلی تحقیقات مستقل صندوق پرچین خدمت می کند. تجربه قبلی وی شامل 22 سال به عنوان مدیر تحقیقات آینده برای برخی از شرکت های پیشرو وال استریت و 10 سال به عنوان مدیر اصلی یک شرکت مشورتی تجارت کالا است.

آقای شوجر شاید بیشتر به عنوان نویسنده پرفروش بازار جادوگران (1989) شناخته شود ، و به همان اندازه محبوب The New Market Wizards (1992). جلد سوم در این سری ، جادوگران بازار سهام ، که توسط Harpercollins منتشر شده است ، در اوایل سال 2001 منتشر شد.

اولین کتاب آقای شوجر ، یک راهنمای کامل برای بازارهای آینده ، که در سال 1984 منتشر شد ، یکی از آثار مراجع کلاسیک در این زمینه محسوب می شود. بیش از یک دهه بعد ، وی این اثر اصلی را در سری سه جلدی ، Schwager on Futures ، متشکل از عناوین زیر اصلاح و گسترش داد: تجزیه و تحلیل بنیادی (1995) ، تجزیه و تحلیل فنی (1996) ، و تجارت مدیریت شده: اسطوره ها و حقایق (1996).

او همچنین نویسنده Bet Got in Analysis (1999) است که بخشی از سریال محبوب "شروع کار" جان ویلی است.

آقای شوجر یک سخنران سمینار مکرر است و در مورد طیف وسیعی از موضوعات تحلیلی با تمرکز خاص بر ویژگی های معامله گران بزرگ ، سرمایه گذاری صندوق های پرچین ، اندازه گیری عملکرد ، تجزیه و تحلیل فنی و ارزیابی سیستم تجارت سخنرانی کرده است. او دارای مدرک لیسانس است. در اقتصاد از کالج بروکلین و کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه براون.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:03