پول: پول انرژی مغناطیسی است. شما یک آهنربا هستید که همه چیز را از طریق سیگنالی که از طریق افکار و احساسات خود ساطع می کنید ، جذب می کنید. بودن.

ساخت وبلاگ

ارائه در مورد موضوع: "پول: پول انرژی مغناطیسی است. شما یک آهنربا هستید که همه چیز را به شما جذب می کند ، از طریق سیگنالی که از طریق افکار و احساسات خود منتشر می کنید." - متن ارائه:

2 پول: پول انرژی مغناطیسی است. شما یک آهنربا هستید که همه چیز را از طریق سیگنالی که از طریق افکار و احساسات خود ساطع می کنید ، جذب می کنید. در مورد میزان پولی که می خواهید دریافت کنید ، واضح باشید. آن را بیان کنید و قصد آن را داشته باشید! به این فکر نکنید که چقدر می توانید درآمد کسب کنید ، اما چقدر می خواهید دریافت کنید. برای تبدیل شدن به یک آهنربای پول قدرتمند:

3 عاشق پول می شوید. بیشتر مردم عاشق پول نیستند ، زیرا همیشه احساس می کنند که به اندازه کافی از آن برخوردار نیستند. تجسم کنید و خود را تصور کنید که تمام پول مورد نظر خود را خرج می کنید ، گویی که قبلاً آن را دارید. عاشق پول شوید. بیشتر مردم عاشق پول نیستند ، زیرا همیشه احساس می کنند که به اندازه کافی از آن برخوردار نیستند. تجسم کنید و خود را تصور کنید که تمام پول مورد نظر خود را خرج می کنید ، گویی که قبلاً آن را دارید. اکنون از ذهنیت ثروتمند بودن صحبت کنید ، عمل کنید و فکر کنید. افکار و سخنان فقدان مانند "من نمی توانم آن را تحمل کنم" ، "این خیلی گران است" را از بین ببرید. برای یک ثانیه صحبت نکنید یا به کمبود پول فکر نکنید. از پولی که دارید سپاسگزار باشید. همانطور که لمس می کنید از آن قدردانی کنید. لیست هایی از همه چیزهایی که با وفور پول خریداری خواهید کرد ، تهیه کنید. هر کاری را برای شما انجام دهید تا احساس ثروت داشته باشید. اکنون از ذهنیت ثروتمند بودن صحبت کنید ، عمل کنید و فکر کنید. افکار و سخنان فقدان مانند "من نمی توانم آن را تحمل کنم" ، "این خیلی گران است" را از بین ببرید. برای یک ثانیه صحبت نکنید یا به کمبود پول فکر نکنید. از پولی که دارید سپاسگزار باشید. همانطور که لمس می کنید از آن قدردانی کنید. لیست هایی از همه چیزهایی که با وفور پول خریداری خواهید کرد ، تهیه کنید. هر کاری را برای شما انجام دهید تا احساس ثروت داشته باشید.

4 هر روز به خودتان تأیید کنید که شما پول زیادی دارید و این به شما بی دردسر می رسد. از همه ثروت های اطراف خود ، از جمله ثروت دیگران قدردانی کنید. به هر کجا که بروید به دنبال ثروت باشید و از آن قدردانی کنید. مطمئن باشید که پول به شما می آید. خود را دوست داشته باشید و بدانید که شما سزاوار و شایسته وفور پول هستید. هر روز به خودتان تأیید کنید که وفور پول دارید و این کار با زحمت به شما می رسد. از همه ثروت های اطراف خود ، از جمله ثروت دیگران قدردانی کنید. به هر کجا که بروید به دنبال ثروت باشید و از آن قدردانی کنید. مطمئن باشید که پول به شما می آید. خود را دوست داشته باشید و بدانید که شما سزاوار و شایسته وفور پول هستید. هر روز به خود یادآوری کنید که شما یک آهنربای پول هستید و از خود اغلب در طول روز سؤال می کنید ، آیا اکنون پول خود را جذب می کنم یا با افکار خود آن را دور می کنم؟همیشه ، همیشه خود را از دستمزد خود بپردازید ، سپس طلبکاران خود را بپردازید. در آن عمل واحد ، شما به جهان می گویید که شما شایسته و سزاوار بیشتر هستید. هر روز بارها و بارها تکرار کنید ، "من یک آهنربای پول هستم و پول با زحمت و به راحتی به من می آید."هر روز به خود یادآوری کنید که شما یک آهنربای پول هستید و از خود اغلب در طول روز سؤال می کنید ، آیا اکنون پول خود را جذب می کنم یا با افکار خود آن را دور می کنم؟همیشه ، همیشه خود را از دستمزد خود بپردازید ، سپس طلبکاران خود را بپردازید. در آن عمل واحد ، شما به جهان می گویید که شما شایسته و سزاوار بیشتر هستید. هر روز بارها و بارها تکرار کنید ، "من یک آهنربای پول هستم و پول با زحمت و به راحتی به من می آید."

5 برای مبلغ پولی که دوست دارید داشته باشید و آن را در کیف پول خود حمل کنید ، برای خودتان چک کنید. اغلب به آن نگاه کنید. هر کاری که لازم باشد انجام دهید تا احساس خوبی داشته باشید. احساسات شادی و خوشبختی آهنرباهای قدرتمند پول هستند. حالا خوشحال باشبرای مبلغ پولی که می خواهید داشته باشید و آن را در کیف پول خود حمل کنید ، برای خودتان چک کنید. اغلب به آن نگاه کنید. هر کاری که لازم باشد انجام دهید تا احساس خوبی داشته باشید. احساسات شادی و خوشبختی آهنرباهای قدرتمند پول هستند. حالا خوشحال باشخودت را دوست داشته باش! ثروت یک طرز فکر است. پول به معنای واقعی کلمه برای شما جذب می شود یا از شما دفع می شود. همه چیز در مورد نحوه فکر شما است.

6 روابط: شما می توانید هر رابطه ای را کاملاً تغییر دهید ، مهم نیست که در حال حاضر چگونه است. هر رابطه ای که دارید بازتابی از احساس شما در مورد شما است. شما یک آهنربا هستید که همه چیز را از طریق سیگنالی که از طریق افکار و احساسات خود ساطع می کنید ، جذب می کنید. هر رابطه ای که دارید و هر تعامل با هر شخص ، بازتاب افکار و احساسات خود در همان لحظه است. برای تبدیل هر رابطه ای که در زندگی خود دارید: عاشق خود شوید!

7 لیست صدها و صدها چیز شگفت انگیز درباره شما تهیه کنید. هر روز به آن اضافه کنید. بدانید که شما کامل هستید. هیچ افکار منفی در مورد شما فکر نکنید. بدانید که شما شایسته و شایسته هر چیزی هستید و هر آنچه را که احتمالاً در زندگی خود می خواهید. روی چیزهای شگفت انگیز در هر شخص تمرکز کنید. فقط به دنبال آن چیزها باشید. کسی را سرزنش نکنید یا مورد انتقاد قرار ندهید ، هرگز لیست صدها و صدها چیز شگفت انگیز درباره خود را تهیه کنید. هر روز به آن اضافه کنید. بدانید که شما کامل هستید. هیچ افکار منفی در مورد شما فکر نکنید. بدانید که شما شایسته و شایسته هر چیزی هستید و هر آنچه را که احتمالاً در زندگی خود می خواهید. روی چیزهای شگفت انگیز در هر شخص تمرکز کنید. فقط به دنبال آن چیزها باشید. کسی را سرزنش نکنید یا مورد انتقاد قرار ندهید ، تا به حال قصد داشته باشید که می خواهید بهترین ها را در همه چیز و همه ببینید. خوشبختی خود را به شماره یک چیز در زندگی خود تبدیل کنید. خوشبختی یک کار درونی است. خود را از مسئولیت تلاش برای خوشحال کردن دیگران رهایی دهید. به آنها احترام بگذارید و به اندازه کافی دوست داشته باشید تا به آنها اجازه دهید تا از خوشبختی خود مراقبت کنند. این قصد را تعیین کنید که می خواهید بهترین ها را در همه چیز و همه ببینید. خوشبختی خود را به شماره یک چیز در زندگی خود تبدیل کنید. خوشبختی یک کار درونی است. خود را از مسئولیت تلاش برای خوشحال کردن دیگران رهایی دهید. به آنها احترام بگذارید و به اندازه کافی دوست داشته باشید تا به آنها اجازه دهید تا از خوشبختی خود مراقبت کنند.

8 توجه خود را از آن موارد در دیگران جلب کنید که باعث نمی شود احساس خوبی داشته باشید. خود را در هر لحظه که می توانید قدردانی کنید و دوست داشته باشید. انتظار نداشته باشید دیگران به روشی که می خواهید رفتار کنند ، بنابراین خوشحال خواهید شد. خود را برای همیشه رها کنید و بدانید که شما به تنهایی شادی خود را کنترل می کنید و این یک انتخاب است ، مهم نیست که شخص دیگری چه کاری انجام می دهد. خود را کاملاً دوست داشته و به خود احترام بگذارید. بدانید که در حال حاضر کامل هستید.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 34 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 0:27