24 سرمایه گذاری که درآمد ماهانه پرداخت می کند

ساخت وبلاگ

سرمایه گذاری مجدد سود سهام و درآمد سود سریع ترین راه برای رشد پول شما است. بنابراین، چه در حال افزایش ثروت خود برای آینده باشید، چه در حال افزایش با وجوه بازنشستگی خود امروز، سرمایه گذاری هایی که درآمد ماهانه را پرداخت می کنند می توانند ابزار قدرتمندی باشند! در این مقاله لیست من از بهترین گزینه های سرمایه گذاری برای سال 2023 و بعد از آن را خواهید یافت.

فهرست

بهترین سرمایه گذاری با درآمد ماهانه تا سال 2023

بنابراین، در اینجا لیست نهایی من از بهترین سرمایه گذاری های درآمد ماهانه است که فکر می کنم تا سال 2023 و پس از آن خوب است.

من طیفی از سرمایه گذاری های سنتی و جایگزین را در این لیست گنجانده ام. من همچنین برخی از سرمایه‌گذاری‌ها را در نظر گرفته‌ام که هر دو سال سود پرداخت می‌کنند. اینها را می توان با استفاده از استراتژی سرمایه گذاری نردبانی در برنامه درآمد ماهانه کلی شما لحاظ کرد.

Monthly investment income is an important component of well-diversified investment portfolios

تا کنون 24 کلاس مختلف دارایی اضافه کرده ام. من قصد دارم در آینده موارد بیشتری را اضافه کنم، بنابراین حتماً برای به‌روزرسانی در ایمیل هفتگی سرمایه‌گذار اولویت‌دار مشترک شوید.

1. گواهی سپرده (سی دی)

حساب های گواهی سپرده توسط بانک ها و سایر موسسات مالی مانند اتحادیه های اعتباری ارائه می شود. مشتریان موافقت می کنند که در ازای پرداخت سود معمولی، مبلغی را برای مدت معینی واریز کنند. هر موسسه شرایط خاص خود را ارائه می دهد، از جمله نرخ بهره پیشنهادی، و هر گونه جریمه برای برداشت زودهنگام.

Financial institutions pay regular interest on certificates of deposit

سی دی ها سرمایه گذاری ایمن در نظر گرفته می شوند زیرا عموماً بیمه فدرال هستند. به همین دلیل، نرخ‌های بهره معمولاً بسیار پایین هستند، اگرچه اغلب کمی بالاتر از نرخ‌های پس‌انداز معمولی هستند.

گنجاندن گواهی سپرده در استراتژی درآمد سرمایه گذاری ماهانه شما، نمایه ریسک کلی پرتفوی شما را کاهش می دهد.

2. اوراق قرضه شرکتی کوتاه مدت

مانند سی دی، اوراق قرضه کوتاه مدت در انتهای پایین طیف ریسک قرار دارند. از آنجایی که این اوراق کوتاه مدت هستند، ریسک نکول کمتر از سوی وام گیرنده و خطر ضرر کمتری به دلیل نوسانات نرخ بهره وجود دارد.

با توجه به این مشخصات ریسک پایین تر، اوراق قرضه کوتاه مدت به عنوان ابزار کاهش ریسک هنگام تنظیم یک سبد سرمایه گذاری برای تولید درآمد ماهانه استفاده می شود. بازده مطمئناً چیزی برای نوشتن در خانه نیست، اما احتمال کمی برای از دست دادن تمام پول شما وجود دارد.

Short term bonds are considered relatively low risk

بیشتر سرمایه گذاران ترجیح می دهند به جای خرید مستقیم اوراق قرضه، در یک صندوق اوراق قرضه کوتاه مدت سرمایه گذاری کنند. این روش سرمایه گذاری تنوعی را در سرمایه گذاری های اوراق قرضه اساسی ارائه می دهد، زیرا یک صندوق اوراق قرضه معمولاً دارای طیفی از اوراق قرضه مختلف است که ناشران، صنایع و مناطق مختلف را پوشش می دهد.

سرمایه‌گذاران صندوق اوراق قرضه همچنین از نظارت یک مدیر حرفه‌ای صندوق که سرمایه‌گذاری‌های اوراق قرضه اساسی را انتخاب می‌کند، بهره‌مند هستند و اگر سرمایه‌گذار منفعل‌تری هستید و نمی‌خواهید زمان زیادی را صرف مدیریت خرد سبد سرمایه‌گذاری خود کنید، صندوق اوراق قرضه را به گزینه‌ای عالی تبدیل می‌کند..

3. اوراق قرضه بلند مدت شرکتی

اوراق قرضه بلندمدت معمولاً نرخ بهره بهتری نسبت به همتایان کوتاه مدت خود ارائه می دهند. اما همراه با بازدهی بهتر، ریسک بیشتری نیز به همراه دارد.

اوراق قرضه بلندمدت به دلیل طولانی‌مدت بودن نسبت به تغییرات نرخ بهره حساس‌تر هستند. هنگامی که نرخ بهره افزایش می یابد، قیمت اوراق قرضه کاهش می یابد. هنگامی که نرخ بهره کاهش می یابد، قیمت اوراق قرضه افزایش می یابد. اگر قصد دارید اوراق قرضه را تا سررسید نگه دارید، این ریسک نرخ بهره مشکل کمتری دارد زیرا درآمد اوراق قرضه ثابت است و شما قصد فروش اوراق قرضه را ندارید، بنابراین قیمت آن مشکل کمتری دارد.

Long term bonds can produce monthly income, but are more sensitive to interest rate volatility

در حال حاضر، نرخ بهره در پایین ترین حد تاریخی قرار دارد، بنابراین تنها راه در نهایت افزایش است. این بدان معنی است که در برخی مواقع، اوراق قرضه بلندمدت با کوپن ثابت احتمالاً ارزش خود را از دست می دهند. با این حال، بعید به نظر می رسد که نرخ ها به این زودی ها افزایش یابد.

راه‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری در اوراق قرضه بلندمدت به عنوان بخشی از استراتژی درآمد ماهانه شما وجود دارد، اما بیشتر سرمایه‌گذاران صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) را خریداری می‌کنند که مزایای مشابهی با صندوق‌های اوراق قرضه کوتاه‌مدت مانند تنوع دارایی‌ها و یک مدیر حرفه‌ای صندوق دارند.

4. اوراق قرضه بین المللی

برای افزودن تنوع به برنامه درآمد ماهانه خود، ممکن است اوراق قرضه بین المللی را در نظر بگیرید. هیچ تفاوتی با اوراق قرضه ایالات متحده ندارد، اوراق قرضه بین المللی صرفاً تعهدات بدهی صادر شده توسط شرکت ها هستند. اما در این مورد، شرکت خارج از ایالات متحده مستقر است و به احتمال زیاد اوراق قرضه به ارز خارجی منتشر می شود.

Inteational bonds are issued by foreign corporations, often in foreign currency

اوراق قرضه بین المللی زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله اوراق قرضه یورو، اوراق قرضه جهانی، اوراق قرضه خارجی و اوراق قرضه برادی.

اوراق قرضه یورو معمولاً توسط شرکت‌های مستقر در اروپا منتشر می‌شوند، اوراق قرضه یورو به ارز خارجی منتشر می‌شوند و در خارج از کشوری که ارز یا ارزش اوراق قرضه در آن تعیین شده است معامله می‌شود. نمونه ای از اوراق قرضه یورو می تواند یک شرکت آلمانی باشد که اوراق قرضه را در تایوان منتشر می کند که بر حسب دلار آمریکا است.

اوراق قرضه جهانی تقریباً مشابه اوراق قرضه یورو است، با این ویژگی که می توان آنها را در کشوری که ارز آن برای ارزش گذاری اوراق استفاده می شود، معامله و منتشر کرد. به عنوان مثال، یک شرکت آلمانی که اوراق قرضه به دلار آمریکا را در ایالات متحده منتشر می کند.

اوراق قرضه خارجی توسط شرکت های خارجی به ارز کشوری که در آن صادر می شود صادر می شود. به عنوان مثال ، اوراق قرضه ای که توسط یک شرکت انگلیسی در ایالات متحده صادر می شود و به دلار آمریکا ارزش دارد.

اوراق بهادار بردی اوراق قرضه دولتی است که توسط دولت خارجی صادر می شود ، که توسط اوراق خزانه ایالات متحده حمایت می شود و به دلار آمریکا صادر می شود. این نوع اوراق قرضه بیشتر توسط کشورهای آمریکای لاتین صادر شده و برای اولین بار در اواخر دهه 1980 صادر شد.

5. اوراق قرضه ، صورتحساب و یادداشت های خزانه داری ایالات متحده

اگرچه به شدت سرمایه گذاری نیست که درآمد ماهانه را بپردازد ، بدهی دولت ایالات متحده به عنوان یکی از امن ترین سرمایه گذاری ها تلقی می شود. بعید است که دولت ایالات متحده به بدهی خود پیش فرض کند ، بنابراین ممکن است ارزش آنها را در نمونه کارها شما - اگر تنها به عنوان یک ابزار کاهش خطر باشد - ارزش داشته باشد.

US treasuries are seen as safe investments, although retus are very low

سه نوع بدهی دولت ایالات متحده وجود دارد. اوراق قرضه ، یادداشت ها و صورتحساب های خزانه داری. هر یک از اینها اصطلاح و نرخ بهره متفاوتی دارند. اوراق بهادار خزانه داری مدت 30 سال دارد و سالی دو بار سود پرداخت می کند. یادداشت ها نرخ بهره کمتری را پرداخت می کنند و شرایط مختلف از 2 تا 10 سال دارند. صورتحساب دارای 4 هفته تا 1 سال است.

شما می توانید به طور مستقیم در خزانه های ایالات متحده سرمایه گذاری کنید ، یا می توانید آنها را از طریق یک کارگزار باند خریداری کنید. همچنین چندین صندوق سرمایه گذاری وجود دارد که در دارایی های بدهی دولت ایالات متحده سرمایه گذاری می کنند. به عنوان مثال ، پیشتاز مدت زمان خزانه داری ETF. سرمایه گذاری در خزانه ها از طریق ETF راهی عالی برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض منفعل در طیف گسترده ای از اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده است

6. اوراق قرضه شهرداری

سرمایه گذاری دیگری که هر 6 ماه یکبار بهره می برد ، اوراق قرضه شهرداری به عنوان ریسک بسیار کم تلقی می شود. نرخ پیش فرض 10 ساله تقریباً نیمی از اوراق قرضه شرکت ها با 0. 1 ٪ است. برخی از اوراق قرضه شهرداری از مالیات معاف هستند و آنها را جذاب تر می کند.

Local goveing bodies issue municipal bonds to pay for ongoing costs and infrastructure projects

دو نوع پیوند شهرداری وجود دارد. اوراق قرضه تعهد عمومی و اوراق بهادار. اوراق قرضه تعهد عمومی برای جمع آوری پول برای تأمین هزینه های جاری استفاده می شود ، در حالی که اوراق بهادار درآمد برای پرداخت پروژه های زیرساختی صادر می شود.

مانند سایر انواع اوراق قرضه در این لیست ، دو روش اصلی برای سرمایه گذاری در اوراق قرضه شهرداری وجود دارد. خرید اوراق بهادار از طریق کارگزار اوراق قرضه یا خرید به صندوق سرمایه گذاری مانند صندوق متقابل یا ETF.

7. بودجه نرخ شناور

صندوق نرخ شناور نوعی صندوق متقابل یا صندوق معامله شده ارز (ETF) است که در اوراق قرضه ، وام های بانکی و سایر دارایی های دارای بهره سرمایه گذاری می کند. این صندوق ها نرخ بهره متغیر (یا شناور) را پرداخت می کنند. صندوق های نرخ شناور تمایل به سرمایه گذاری در دارایی های کوتاه مدت دارند.

Floating rate funds invest in bank loans and corporate bonds, they can be a great monthly income investment

برخی از نمونه های صندوق های معامله شده نرخ شناور شامل موارد زیر است:

  • ISHARES BOND BOND ETF
  • نرخ سرمایه گذاری سرمایه گذاری SPDR BARCLAYS نرخ شناور ETF
  • درجه سرمایه گذاری با نرخ متغیر invesco ETF

صندوق های نرخ شناور می توانند در اوراق بهادار بدهی کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاری کنند و سرمایه گذاران صندوق در معرض ریسک اعتباری مرتبط با صندوق های اساسی سرمایه گذاری قرار می گیرند.

8. صندوق های بازار پول

صندوق های بازار پول صندوق های سرمایه گذاری (صندوق های متقابل و ETF) هستند که به صورت نقدی و معادل های نقدی نزدیک سرمایه گذاری می کنند. این صندوق ها بسیار مایع هستند و آنها سعی می کنند ارزش دارایی خالص (NAV) 1 دلار در هر سهم را حفظ کنند. هرگونه درآمد اضافی در توزیع های منظم به سهامداران توزیع می شود.

Money Market Funds invest in liquid assets like cash, and often pay out monthly income to investors

4 نوع اصلی صندوق بازار پول وجود دارد:

  • نخست-سرمایه گذاری در بدهی غیر دولتی
  • دولت - سرمایه گذاری در اوراق بهادار دولتی و توافق نامه های خرید مجدد
  • خزانه داری - سرمایه گذاری در خزانه داری ایالات متحده بدهی صادر کرد
  • معافیت مالیاتی-سرمایه گذاری در دارایی های معاف از مالیات مانند اوراق شهرداری

از آنجا که وجوه بازار پول باید یک NAV 1 دلاری را حفظ کند ، آنها مجبور می شوند به طور منظم به سرمایه گذاران خود پرداخت کنند و یک جریان قابل اعتماد از درآمد ماهانه ایجاد کنند.

9. سهام پرداخت سهام

در حالی که عملکرد درآمدزایی بورس به طور کلی بسیار ضعیف است ، سهام وجود دارد که بسیار بالاتر از متوسط سود سهام پرداخت می کنند.

شما می توانید تحقیق خود را انجام دهید و بهترین سهام را با سابقه افزایش مداوم سود سهام انتخاب کنید ، یا می توانید در یک صندوق متمرکز سود سهام سرمایه گذاری کنید و کار سخت را به مدیر صندوق واگذار کنید. شما می توانید سهام و بودجه را با یک حساب کارگزاری آنلاین خریداری کنید.

There are plenty of stocks that pay monthly income in the form of regular dividends

با وجود این واقعیت که بیشتر سهام سالانه سود سهام را پرداخت می کنند ، برخی از آنها سود سهام ماهانه را پرداخت می کنند. همچنین می توان با انتخاب طیف وسیعی از سهام که سود سهام خود را در ماه های مختلف سال پرداخت می کنند ، یک جریان درآمد ماهانه ایجاد کنید. این به عنوان یک استراتژی نردبان شناخته شده است.

10. اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REITS)

REITS دارای دارایی تولید درآمد است و 90 درصد (90 ٪) سود خود را به سهامداران توزیع می کند. سرمایه گذاری در REIT یک روش آسان برای سرمایه گذاری مبلغ کمی در املاک و مستغلات درآمدی است و تعداد زیادی از درآمد سود سهام به صورت ماهانه وجود دارد.

انواع مختلفی از REIT ها وجود دارد که در مورد کلیه انواع املاک ، مناطق و بخش ها تخصص دارد. برخی از REIT ها در وام های تضمین شده توسط املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنند و درآمد بهره را جمع می کنند.

Some REITs pay monthly dividend income

شما می توانید مستقیماً در REITS یا از طریق صندوق های معامله شده مبادله سرمایه گذاری کنید. در هر صورت ، آنها سرمایه گذاری های بسیار در دسترس ، مایع و کاملاً پایدار هستند.

11. مشارکت محدود استاد

Master Limited مشارکت (MLP) راهی برای سرمایه گذاری در یک شرکت تجاری در بخش های املاک و مستغلات و منابع طبیعی از طریق مبادله عمومی ارائه می دهد. MLP ها مالیات بر درآمد فدرال را پرداخت نمی کنند ، اما سرمایه گذاران از درآمد سود سهام خود مالیات می گیرند.

MLP ها واحدها را به سرمایه گذاران می فروشند ، اما آنها در بورس اوراق بهادار ملی ذکر شده اند ، بنابراین سرمایه گذاری های نسبتاً مایع در نظر گرفته می شوند. آنها موظفند تمام پول نقد رایگان خود را به سرمایه گذاران خود توزیع کنند ، بنابراین می توانند یک سرمایه گذاری در درآمد ماهانه عالی باشند. همچنین ، آنها مالیات بر درآمد فدرال را پرداخت نمی کنند. درعوض ، سرمایه گذاران فقط مالیات خود را در مورد توزیع درآمدی که از MLP دریافت می کنند ، پرداخت می کنند.

MLPs are listed on national stock exchanges and can pay monthly investment income

MLP کارمند ندارد. آنها توسط یک شریک عمومی (GP) اداره می شوند ، که به طور معمول حداقل 2 ٪ سهام در این سرمایه گذاری را در اختیار دارد.

یک تجارت ممکن است سرمایه گذاری را از سرمایه گذاران با استفاده از MLP انتخاب کند زیرا معمولاً ارزان تر از وام گرفتن پول است. به طور موثری ، تجارت در حال تبادل جریان نقدی آینده از یک پروژه اساسی برای سرمایه از سرمایه گذاران برای بهره برداری از پروژه است.

12. وام به همسالان

یکی دیگر از سرمایه گذاری های جایگزین که در زمان های اخیر در دسترس بی وقفه و محبوب شده است ، سرمایه گذاری های وام دهی P2P می توانند بازده را به دو رقم برساند.

فرض ساده است. یک وب سایت وام P2P با وام گیرندگان با سرمایه گذاران (وام دهندگان) مطابقت دارد. به عنوان یک سرمایه گذار ، می توانید به صورت بدهی ایمن و ناامن به وام گیرندگان وام دهید.

Peer to Peer lending can be a great way to add extra income to your portfolio

هزینه های نرخ بهره به وام گیرندگان از سایت به سایت دیگر متفاوت است و تا حد زیادی به کیفیت وام گیرنده و ریسک اعتباری در ساخت وام بستگی دارد.

بازده برای سرمایه گذاران از حدود 8 درصد (8 ٪) تا به رقم دو برابر می شود. همچنین می توانید بخشی از وام را در کنار سایر سرمایه گذاران در قالب یادداشت ها سرمایه گذاری کنید. این می تواند یک روش خوب برای گسترش خطر سرمایه گذاری در وام های متعدد و وام گیرندگان باشد.

13. وام خصوصی

وام خصوصی یک روش عالی برای تولید درآمد ماهانه از املاک و مستغلات ، بدون دردسر داشتن املاک فیزیکی است. به عنوان یک وام دهنده خصوصی ، شما به عنوان بانک عمل می کنید ، وام را به یک سرمایه گذار املاک و مستغلات در ازای نرخ بهره ثابت و وام در مورد ملک به عنوان امنیت برای سرمایه گذاری خود ارائه می دهید.

مشروط بر اینکه یک وام گیرنده خوب برای کار با آن پیدا کنید ، وام های خصوصی بازده ماهانه ماهانه با حداقل خطر را ارائه می دهد. شما می توانید برنامه وام خصوصی ما را در اینجا بررسی کنید.

Private lending is a great way to invest passively in real estate

بسته به پویایی معامله ، کیفیت املاک و مستغلات و تجربه و ثبات مالی و توانایی مالی ، می توانید از 8 درصد (8 ٪) به 12 درصد (12 ٪) پرداخت کنید. امانت گیرنده.

14. یادداشت های وام مسکن املاک و مستغلات

اگر نمی توانید یک وام گیرنده خوب یا پروژه ای برای یک سرمایه گذاری در وام دهی خصوصی پیدا کنید ، می توانید یک یادداشت وام مسکن موجود (یا دو) خریداری کنید تا به برنامه درآمد ماهانه خود اضافه کنید.

سرمایه گذاری های نت املاک و مستغلات شامل یک سفته و وثیقه است - معمولاً یک وام مسکن یا عمل اعتماد. این یادداشت به شرح شرایط وام بین وام گیرنده و وام دهنده می پردازد ، در حالی که وثیقه امنیتی را برای وام دهنده فراهم می کند که می تواند در صورت پیش فرض وام گیرنده در شرایط یادداشت ، فروش املاک را از طریق سلب مالکیت مجبور کند.

Real Estate Notes Generate Passive Income

یادداشت ها می توانند در حال انجام یا غیر عملکرد باشند. انجام یادداشت ها با پرداخت های منظم که به موقع از وام گیرنده دریافت می شود ، از وضعیت خوبی برخوردار است. یادداشت های غیر عملکردی بدهی های بدی است که وام گیرنده از پرداخت هزینه ها دست کشیده است.

بازار ثانویه برای یادداشت های املاک و مستغلات بسیار زیاد است ، با میلیاردها دلار یادداشت های عملکردی و غیر عملکردی هر روز بین وام دهندگان و سرمایه گذاران معامله می شود.

15. املاک اجاره تجاری

ملک تجاری می تواند یک سرمایه گذاری عالی برای درآمد ماهانه باشد. این کلاس دارایی خاص املاک و مستغلات تقریباً شامل هر ساختمان غیر مسکونی و همچنین ساختمانهای آپارتمانی مسکونی با بیش از 4 واحد است. نمونه هایی از املاک تجاری شامل مراکز پزشکی ، ساختمان های اداری ، املاک صنعتی ، ساختمانهای آپارتمانی چند خانواده ، هتل ها ، انبارها و مراکز است.

در مقایسه با خواص اجاره مسکونی ، املاک تجاری تمایل به سرمایه ، تخصص و زمان بیشتری برای خرید و مدیریت موفقیت آمیز دارد. خوشبختانه ، چندین روش وجود دارد که می توانید با شرکای باتجربه سرمایه گذاری کنید.

You can invest in commercial property via syndicates and REITs

شما می توانید در صندوق های املاک تجاری ، REIT ها ، سندیکاها و وب سایت های جمع آوری سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنید. این نقاط دسترسی به سرمایه گذاران کوچکتر اجازه می دهد تا با سرمایه ای نسبتاً کمی در کنار حامیان مالی یا مدیران صندوق که تمام کارهای سخت را انجام می دهند ، سرمایه گذاری کنند.

16. املاک اجاره مسکونی

املاک اجاره یک گزینه سرمایه گذاری برای کسانی است که به دنبال درآمد ماهانه هستند به دلیل پرداخت منظم اجاره ، دسترسی آسان برای همه سرمایه گذاران و این واقعیت که می توانید از بدهی وام برای تقویت پول نقد خود در بازده نقدی استفاده کنید.

داشتن خواص اجاره می تواند کار سختی باشد. علیرغم اینکه اغلب توسط ارائه دهندگان اجاره کلید به عنوان یک سرمایه گذاری درآمدی منفعل به بازار عرضه می شود ، برخورد با "مستاجر ، توالت و زباله" می تواند وقت گیر و پرهزینه باشد.

Rental properties generate monthly income, but can be difficult to manage

چندین روش برای سرمایه گذاری در املاک اجاره وجود دارد ، از جمله طیف وسیعی از صندوق های املاک مسکونی که به طور گسترده در دسترس - از جمله REIT ها - و همچنین مالکیت مستقیم املاک اجاره فیزیکی و وب سایت های جمع آوری املاک و مستغلات وجود دارد.

غالباً ، سرمایه گذاران که دارای خواص اجاره ای هستند از یک استراتژی سرمایه گذاری BRRRR استفاده می کنند. خرید ، توانبخشی ، اجاره ، تکرار مجدد. این اساساً خرید چندین املاک اجاره ای را با مقدار نسبتاً کمی از سرمایه تسهیل می کند.

17. سرمایه گذاری Timberland & جنگلداری

تیمبر توسط برخی از سرمایه گذاران نهادی به عنوان کلاس دارایی کامل دیده می شود. درختان بدون در نظر گرفتن شرایط بازار به رشد خود ادامه می دهند و چوب بیشتری تولید می کنند. بنابراین سرمایه گذاری شما همچنان به رشد و هوای اقتصادی ادامه می یابد.

چوب با کیفیت خوب برای رشد مدت زمان زیادی طول می کشد ، بنابراین درآمد حاصل از Timberland بعید است که ماهانه به صورت ماهانه دریافت شود. یک راه حل که می تواند به شما در ادغام سرمایه گذاری های جنگلداری و تیمبرلند در یک برنامه سرمایه گذاری در درآمد ماهانه کمک کند ، سرمایه گذاری از طریق صندوق چوب است. از آنجا که وجوه بزرگ و چوب های چوبی دارای بسیاری از خصوصیات Timberland هستند ، آنها دائماً در حال قطع شدن یا نازک شدن چرخش هستند ، بنابراین اغلب توزیع های درآمد مکرر برای سرمایه گذاران وجود دارد.

Timberland and forestry investment have outperformed most other asset classes in the long term

سرمایه گذاری های تیمبرلند و جنگلداری یکی از مداوم ترین کلاس های دارایی برای برخی از بزرگترین سرمایه گذاران جهان ، از جمله صندوق های بازنشستگی و موقوفات دانشگاه است. با این حال ، هزینه زیاد ورود و عدم مهارت مدیریت جنگلداری موانع قابل توجهی برای ورود به بسیاری از سرمایه گذاران است.

18. شرکت های توسعه تجارت (BDCS)

BDC ها می توانند سرمایه گذاری های بزرگی باشند که درآمد ماهانه را با بالاتر از عملکرد متوسط پرداخت می کنند. این شرکت های سرمایه گذاری تنظیم شده در مشاغل کوچک و/یا مضطرب سرمایه گذاری می کنند - سپس دسترسی به سرمایه رشد را فراهم می کنند.

آنها به عنوان شرکت های سرمایه گذاری پایان یافته بسته ساخته شده اند و 90 درصد (90 ٪) از درآمد خود را به سهامداران توزیع می کنند. به دلیل وضعیت تنظیم شده آنها ، آنها قبل از توزیع سود سهام ، مالیات بر درآمد فدرال را پرداخت نمی کنند. درعوض ، سهامداران انفرادی مالیات های خود را بر درآمد دریافتی می پردازند.

Business Development Companies provide retail invest with exposure to an underlying portfolio of small business investments

BDC ها در بورس اوراق بهادار ذکر شده اند و در حال حاضر حدود 47 مورد انتخاب وجود دارد. اگرچه آنها به دلیل ماهیت سرمایه گذاری های اساسی خود ریسک بیشتری دارند ، اما بازده قابل توجهی نیز می پردازند. از ماه اوت سال 2021 ، نه بهترین شرکت توسعه تجارت در حال پرداخت بیش از 9 ٪ p. a. بسیاری از اینها ماهانه پرداخت می کنند!

19. سهام ترجیحی

سهام ترجیحی می تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد که درآمد ماهانه را با نرخ مناسب پرداخت می کند. اما مطمئناً خطرات مورد توجه وجود دارد ، به ویژه با توجه به نوسانات وحشی مرتبط با بازار سهام.

این سرمایه گذاری سهام جالب کمی شبیه بدهی است و درآمد ثابت را به سرمایه گذاران پرداخت می کند. اما سهام ترجیحی یک سرمایه گذاری در سهام است و بنابراین پتانسیل قدردانی از ارزش را نیز دارد. مانند هر سرمایه گذاری درآمدی ثابت ، از سهام ترجیحی می توان برای تولید جریان نقدی قابل پیش بینی ماهانه استفاده کرد.

Preferred stock pays fixed income, and investors take priority over common stock holders

سهامداران ترجیحی در مورد سود سهام نسبت به سهامداران مشترک اولویت دارند. آنها همچنین ادعای بیشتری نسبت به دارایی های شرکت شرکت در انحلال دارند. اما ، حقوق سهامداران ترجیحی محدود است. معمولاً ، آنها نمی توانند به امور شرکت مانند سهامداران مشترک رأی دهند.

20. اعتماد به نفس حق امتیاز

اگر می خواهید درآمد ماهانه از تولید منابع طبیعی را به نمونه کارها خود اضافه کنید ، اعتماد به نفس حق امتیاز راهی برای انجام آن است.

RIT ها برای نگه داشتن حقوق به عنوان رسوب ، چاه نفت ، معادن زغال سنگ و سایر دارایی های تولید کننده انرژی تنظیم شده اند. Unitholders in Trust درآمد ماهانه به طور منظم از بهره برداری از دارایی های اساسی انرژی دریافت می کنند و اعتماد به محض خسته شدن دارایی خاموش می شود و دیگر تولید نمی شود.

Royalty Income Trusts pay out income from energy and natural resource assets

اعتماد حق امتیاز بالاتر از متوسط سود سهام پرداخت می شود و مزایای مالیاتی خاصی نیز وجود دارد. RIT ها یک نهاد گذر هستند و مالیات شرکت را پرداخت نمی کنند و در برخی موارد مانند تولید انرژی تمیز و تجدید پذیر ، Unitholder ممکن است اعتبار مالیاتی دریافت کند.

درآمد ماهانه از امانت های حق امتیاز می تواند نوسان داشته باشد زیرا بستگی به حجم تولید و قیمت کالا دارد ، که هم می تواند بسیار بی ثبات باشد. می توانید لیستی از اعتماد حق امتیاز عالی را در اینجا پیدا کنید.

21. سرمایه گذاری در پارکینگ

اگر نوع مناسب حساب بازنشستگی دارید ، می توانید پول خود را تقریباً در هر جایی پارک کنید تا درآمد ماهانه ، حتی پارکینگ ها را تولید کنید!

مطمئناً می توانید در پارکینگ های جداگانه سرمایه گذاری کنید ، یا به روشی مشابه برای جمع آوری سرمایه گذاری ، سرمایه گذاران می توانند بخشی از یک پارکینگ در مقیاس تجاری بزرگتر را خریداری کنند. سرمایه گذاری در پارکینگ معمولاً درآمد ماهانه یا سه ماهه از عملیات ایجاد می کند که توسط حامی پروژه به صاحبان توزیع می شود.

Car park investments pay out monthly income from operations

تعدادی از شرکت ها وجود دارند که در ایالات متحده سرمایه گذاری پارکینگ را ارائه می دهند. شما می توانید مستقیماً در پارکینگ ها از طریق جمع آوری جمعیت یا سندیکا یا از طریق یک پارکینگ تخصصی REIT سرمایه گذاری کنید. از آنجا که این یک کلاس دارایی نسبتاً تخصصی است ، اطمینان حاصل کنید که قبل از سرمایه گذاری ، دقت خود را در مورد اسپانسر انجام می دهید.

22. واحدهای ذخیره سازی خود

یکی دیگر از سرمایه گذاری های ماهانه خوب ماهانه ، واحدهای ذخیره سازی خود ، دقیقاً مانند املاک و مستغلات تجاری یا مسکونی ، جریان نقدی منظم را از اجاره ایجاد می کنند.

اکنون که در بین سرمایه گذاران املاک و مستغلات ، یکی از جذاب ترین ویژگی های ذخیره سازی خود ، بسیار محبوب شده است ، این است که هنوز هم در اقتصاد رکود به خوبی کار می کند. چه اقتصاد بالا باشد یا پایین باشد ، مردم هنوز هم نیاز به ذخیره سازی دارند. همچنین نگهداری بسیار کمتری نسبت به سرمایه گذاری در املاک مسکونی یا تجاری است.

Self Storage Investments can generate a great monthly income yield for investors

براساس منابع صنعت ، تقریباً 49000 تسهیلات خود ذخیره سازی در ایالات متحده وجود دارد که شامل 2. 6 میلیارد فوت مربع است که تقریباً 32 میلیارد دلار درآمد سالانه تولید می کند.

بسته به میزان فعال یا غیرفعال بودن ، روش های زیادی برای سرمایه گذاری در خود ذخیره سازی وجود دارد. شما می توانید یک تسهیلات موجود را خریداری کنید ، خود را از ابتدا بسازید ، یا به طور منفعلانه در یک سندیکا یا REIT خود ذخیره سازی سرمایه گذاری کنید.

با این حال شما سرمایه گذاری را انتخاب می کنید ، سرمایه گذاران عاشق درآمد منظم ماهانه تولید شده توسط تسهیلات خود ذخیره سازی هستند ، و حاشیه سود بسیار بیشتر از صنایع قابل مقایسه است.

23. پارک های خانگی موبایل

در لیست بعدی ما پارک های خانگی موبایل قرار دارد. اینها می توانند سرمایه گذاری های خوبی برای درآمد ماهانه و همچنین گرفتن قدردانی از سرمایه باشند.

بیش از 5 درصد (5 ٪) از جمعیت ایالات متحده در پارک های خانگی موبایل زندگی می کنند. این تقریباً 18 میلیون نفر هستندتقاضا زیاد است و عرضه محدود است ، بنابراین سرمایه گذاران شروع به علاقه می کنند.

Mobile Home Park Investments generate monthly income from lot rents and property rents

پارک های خانگی موبایل سرمایه گذاران را به طور منظم جریان نقدی از اجاره و سایر درآمد ملک ارائه می دهند. آنها می توانند نرخ سرمایه حداکثر 10 درصد (10 ٪) داشته باشند و آنها را فرصتهای جامد پول نقد ایجاد کنند.

شما می توانید با خرید یک پارک ، از طریق یک سندیکا (مانند جمع آوری جمعیت) یا از طریق صندوق معروف به REIT مسکن تولید شده ، در این کلاس دارایی سرمایه گذاری کنید.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 10 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:15