بینش سرمایه گذار: 6 نکته در مورد چگونگی آماده سازی سرمایه گذاری

ساخت وبلاگ

شرکتهای اجتماعی اغلب در مورد آمادگی سرمایه گذاری به همان روش رفتار می شوند. با این حال ، هر سازمان منحصر به فرد است و باید با آنها رفتار شود.

این شامل شناخت این است که سازمانها در مراحل مختلفی قرار خواهند گرفت و برخی از آنها نزدیک به دستیابی به آن هستند و برخی دیگر هنوز هم به نوعی دور می شوند.

ریچارد اوبراین در تیم مالی شرکت در Triodos UK فعالیت می کند. نقش وی شامل ارائه پشتیبانی از آمادگی سرمایه گذاری و کمک به خیرین ، گروه های جامعه ، شرکت های اجتماعی و شرکت های جمع آوری پول است. در این وبلاگ ، ریچارد شش مرحله را به اشتراک می گذارد که کانون توجه "آمادگی سرمایه گذاری" را می درخشد و شما را به سمت رسیدن به آنجا راهنمایی می کند.

Image of social interactions

1. "آماده سازی سرمایه گذاری" چگونه به نظر می رسد؟

به طور خلاصه ، سازمانی که سرمایه گذاری آماده است قادر به انجام سه کار خواهد بود:

تأثیر آن را به وضوح توضیح دهید (از این صفحات برای کمک به این کار استفاده کنید)

این گزاره به خوبی فکر خواهد شد. این شامل شناسایی سطح مناسب ریسک است که توسط سرمایه گذاران و یک برنامه معتبر برای بازپرداخت آن انجام می شود.

Image of Midlands Together. Triodos Investee

2. خوب ، پس بهترین مکان برای شروع کجاست؟

با استفاده از سرمایه گذاری ، با استفاده از چه هدفی که می خواهید به دست آورید ، شروع کنید. این ممکن است ساده به نظر برسد ، اما غالباً اینگونه نیست ، یا ممکن است دیدگاههای متفاوتی در یک سازمان در مورد آنچه به دست خواهد آورد وجود داشته باشد.

آیا در مورد هدف انجام اقداماتی که توصیف می کنید روشن هستید؟اولویت این است که روشن باشید که می خواهید به چه چیزی برسید و در سازمان خود اجماع داشته باشید.

آیا سعی می کنید بزرگتر باشید؟اگر چنین است ، چرا؟آیا سعی می کنید از نظر اقتصادی پایدار باشید؟آیا می خواهید از جریان های متنوع تری درآمد کسب کنید؟آیا این باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد یا سود بیشتری می بخشد تا بتوانید خدمات بیشتری را در مناطق دیگر ارائه دهید؟

وقت خود را برای سؤال و تعریف هدف نهایی خود صرف کنید. به این ترتیب واضح تر و آسان تر بیان خواهد شد.

3. توجه به سازمان خود و تأثیر سرمایه گذاری را به شما بدرخشد

هر سرمایه گذار می خواهد بداند سرمایه گذاری چه تاثیری در سازمان شما خواهد گذاشت. آنچه مهم است ، و آنچه بسیاری از سازمان ها در آن خوب هستند ، قدردانی کامل از تأثیر فعلی شما ارائه می دهد.

آنچه اغلب به خوبی تعریف نمی شود این است که سرمایه گذاری به چه تغییراتی منجر می شود. چگونه سرمایه گذاری به آنچه شما سعی در انجام آن دارید کمک می کند؟آینده سازمان پس از سرمایه گذاری چگونه خواهد بود؟شما می توانید با نشان دادن مزایای ملموسی که از طریق ترسیم تصویری از تأثیر اصلی ایجاد می کند، برای این کار آماده شوید. این وبینار و وبلاگ توسط Good Finance نکات بسیار خوبی را برای بیان موثرتر داستان تاثیر شما به اشتراک می گذارد.

4. از در نظر گرفتن ریسک سرمایه گذاری اجتماعی خودداری کنید

عبارت معروف "یک مایل با کفش های دیگران راه بروید" به ویژه در اینجا مناسب است.

قرار دادن خود به جای سرمایه گذار امری اساسی است. در نظر بگیرید که چه خطراتی ممکن است در سرمایه گذاری احساس کنند. سپس پاسخ هایی را برای سؤالات آنها آماده کنید، تا بتوانید هر جا که ممکن است این خطرات را کاهش دهید.

سوالات متداول قابل انتظار:

سرمایه گذاری چگونه بازپرداخت می شود؟

اگر چیزی جدید را امتحان می کنید، احتمالاً خطر بیشتری دارد. آنها ممکن است به طور خاص از شما بپرسند که چرا فکر می کنید می توانید این را ارائه دهید. مهمتر از همه، آنها احتمالاً می خواهند شواهد و سابقه ای را ببینند.

Image of Southville Community Development Association

5. چه چیزی سرمایه گذاری شما را تقویت می کند؟

گاهی اوقات سازمان ها نقاط قوت خود را بدیهی می دانند. اطمینان حاصل کنید که نقاط قوت شما به عنوان بخشی از سفر آمادگی سرمایه گذاری مشخص شده و مورد بررسی قرار گرفته است. جنبه هایی مانند سابقه قوی سازمان شما و/یا تیم مدیریت قوی مهم هستند. همچنین، سازمان ممکن است دارایی هایی داشته باشد که می تواند به عنوان امنیت برای کاهش ریسک سرمایه گذاری مورد استفاده قرار گیرد. برای شناسایی و برجسته کردن نقاط قوت خود وقت بگذارید. به سرمایه گذار نسبت به ثبات سازمان خود اطمینان دهید.

6. در صورت نیاز به کمک بخواهید

برخی از سازمان ها متخصص مالی داخلی ندارند تا آنها را برای سرمایه گذاری خارجی آماده کند. با این حال، مهم است که مستقیماً وارد منابع خارجی نشوید. کمک منبع می تواند پرهزینه باشد، و همچنین مهم است که به شماره های خود نزدیک باشید.

انواع مختلفی از بودجه برای کمک به شما وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید درخواست برای Reach Fund را در نظر بگیرید. این کمک های بلاعوض را برای موسسات خیریه و شرکت های اجتماعی که در حال پیشرفت به سمت سرمایه گذاری اجتماعی هستند، فراهم می کند. برای ایجاد برنامه، باید با یک Access Point کار کنید که یکی از سرمایه گذاران اجتماعی تایید شده صندوق خواهد بود. در اینجا درباره Reach Fund اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به ما اطلاع دهید، آمادگی سرمایه گذاری از نظر شما چگونه است؟@goodfinanceuk

Image of Richard O’Brien

ریچارد اوبراین یک مدیر مالی شرکتی در Triodos Bank انگلستان است که در تیم مشاوره و تامین مالی جمعی کار می کند. برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:12