با گزینه هایی در کلاسهای دارایی مختلف ، فرصت ها را قفل کنید

ساخت وبلاگ

گزینه های تجارت در سهام ، شاخص ها ، نرخ بهره ، معاملات آتی و کالاها

گزینه های تجارت در سهام ، شاخص ها ، نرخ بهره ، معاملات آتی و کالاها

گزینه های دسترسی از 23 مبادله در سراسر جهان به عنوان یک جایگزین انعطاف پذیر برای تجارت اوراق بهادار اساسی ، در حالی که بازده بالقوه بالاتری را در یک خطر ثابت فراهم می کند.

معاملات گزینه های خود را با ابزارهای اختصاصی در دستگاه ها بهینه کنید

PlatformScreens-DPlatformScreens-M

زنجیره گزینه

تمام اطلاعات مربوطه را با یک نگاه و در زمان واقعی دریافت کنید ، بنابراین می توانید مستقیماً از زنجیره گزینه تجارت کنید

استراتژی سازنده

سفارشات چند پا را در استراتژی خود ترکیب کنید یا انواع استراتژی های از پیش تعیین شده را انتخاب کنید

گزینه

برای گسترش استراتژی خود سریع در حرکت بازار با یک ویژگی نورد گزینه های آسان عمل کنید

داده های ریسک یکپارچه

در هر مرحله با Delta ، Gamma ، Theta ، Vega ، Rho در بالای موقعیت های خود بمانید

گزینه های سهام را از 1. 25 دلار در FTSE 250 ، NASDAQ و سایر مبادلات جهانی خریداری کنید

گزینه های معاملاتی در ساکسو

گزینه های معاملاتی در ساکسو

بسته به ارزش و تجربه حساب خود ، می توانید:

گزینه های خرید

به طور پیش فرض ، شما فقط می توانید گزینه های SAXO را خریداری کنید. از آنجا که گزینه های فروش شامل یک خطر بالقوه بسیار بیشتر است ، ما فقط گزینه های خرید را به عنوان استاندارد فعال می کنیم تا به شما در کنترل میزان ریسک خود کمک کند.

گزینه های خرید و فروش

اگر می خواهید گزینه ها را بفروشید ، باید ارزش حساب بیش از 5000 دلار داشته باشید و از خطرات ناشی از آن تأیید کتبی کنید. گزینه های فروش همچنین دارای مزایای حاشیه ای هستند.

سهام

یک سبد متعادل با سهام و موارد دیگر بسازید ، همه در یک حساب SAXO یکسان است

سرمایه گذاری در سهام با گزینه های معاملاتی همراه است. حساب SAXO شما به شما امکان دسترسی به 22،000+ سهام در 50+ مبادله در سراسر جهان را می دهد ، بنابراین متنوع سازی سرمایه گذاری های شما ساده است.

اوراق بهادار مدیریت شده

اجازه دهید کارشناسان برای شما تجارت کنند

برای هدف قرار دادن بالاترین بازده بلند مدت برای اشتهای ریسک خود ، در یک نمونه کارها که توسط کارشناسان بازار اداره می شود ، سرمایه گذاری کنید.

270،000+

850،000+

70+ میلیارد

دارایی های مشتری GBP

15+ میلیارد

حجم تجارت روزانه GBP

آماده برای شروع؟

Saxo Markets 40 Bank Street ، طبقه 26 E14 5DA لندن انگلستان

مرکز پشتیبانی برای مشتریان موجود ، لطفاً برای درخواست پشتیبانی از طریق مرکز پشتیبانی ، اینجا را کلیک کنید.

در مورد محصولات ، سیستم عامل ها یا خدمات ما سوالی دارید؟برای یافتن پاسخ برای سؤالات متداول ما ، به مرکز پشتیبانی مراجعه کنید. اگر هنوز قادر به پاسخ دادن به سؤال خود نیستید ، همچنین اطلاعات تماس برای دفتر محلی ساکسو خود را نیز پیدا خواهید کرد تا با یک نماینده صحبت کند.

محصولات و قیمت گذاری
بستر، زمینه
حساب و خدمات
عمومی
دیگر
مجاز

CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر بالایی برای از دست دادن سریع پول دارند. 74 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFD با این ارائه دهنده ، پول خود را از دست می دهند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFDS یا هر یک از محصولات دیگر ما چگونه کار می کنند ، و آیا می توانید خطر از دست دادن پول خود را در معرض خطر قرار دهید. ارزش سرمایه گذاری های شما می تواند پایین بیاید. ضرر و زیان می تواند از سپرده های برخی از محصولات حاشیه ای فراتر رود. مشتریان حرفه ای می توانند بیشتر از واریز خود را از دست بدهند. همه معاملات ریسک دارند.

تجارت با مسئولیت پذیری همه معاملات ریسک دارد. برای کمک به شما در درک خطرات ناشی از ما ، مجموعه ای از اسناد اطلاعاتی کلیدی (بچه ها) را که خطرات و پاداش های مربوط به هر محصول را برجسته کرده ایم ، جمع کرده ایم. بخوانید اسناد اطلاعات کلیدی اضافی بیشتر در بستر معاملاتی ما موجود است.

Saxo Markets یک نام تجاری ثبت شده از Saxo Capital Markets UK Ltd ("SCML") است. SCML توسط سازمان رفتار مالی مجاز و تنظیم شده است ، شماره مرجع شرکت 551422. آدرس ثبت شده: طبقه 26 ، خیابان 40 بانک ، قناری Wharf ، لندن E14 5DA. شماره شرکت 7413871.

این وب سایت ، از جمله اطلاعات و مطالب موجود در آن ، به هر شخص یا نهادی که شهروند باشد یا ساکن باشد یا در ایالات متحده ، بلژیک یا هر حوزه قضایی دیگر واقع شده باشد ، به آنها هدایت یا در نظر گرفته نشده است. چنین توزیع ، انتشار ، در دسترس بودن یا استفاده خلاف قانون یا مقررات قابل اجرا خواهد بود.

این مهم است که شما درک کنید که با سرمایه گذاری ، سرمایه شما در معرض خطر است. اتفاقات گذشته راهنمایی برای اتفاقات آینده نیست. این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که تصمیم آگاهانه در مورد سرمایه گذاری با ما یا عدم تصمیم گیری دارید. اگر هنوز مطمئن نیستید که سرمایه گذاری برای شما مناسب است ، لطفاً به دنبال مشاوره مستقل باشید. بازارهای ساکسو هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از تجارت مطابق با توصیه ای بر عهده ندارند.

اپل ، آی پد و آیفون علائم تجاری شرکت اپل هستند که در ایالات متحده و سایر کشورها ثبت شده اند. App Store علامت خدماتی از شرکت Apple Inc. Android یک علامت تجاری Google Inc است.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 1:58