با استفاده از میانگین هزینه دلار

ساخت وبلاگ

تخمین بزنید که چقدر مقرون به صرفه ، ارزش گذاری و عملکرد اجاره در یک ماشین حساب واحد است.

با یک برنامه بیمه ای مرتبط با سرمایه گذاری به طور منظم سرمایه گذاری و محافظت کنید.

تجارت در سراسر جهان با دسترسی به 29 مبادله جهانی و متنوع کردن با آینده و FX اهرم.

می توانید یک حساب اوراق بهادار OCBC را در هر شعبه بانک OCBC باز کنید.

با سرمایه گذاری ماهانه فقط از 100 دلار سرمایه گذاری کنید.

از 37 پرتفوی به راحتی در برنامه بانکی موبایل OCBC خود انتخاب کنید.

پلت فرم دیجیتالی برای ردیابی ، تبادل و بازخرید امتیازات در برنامه های مختلف پاداش در حال حاضر در برنامه OCBC Pay Here ™ در دسترس است.

یک راه جدید برای دور شدن در اینجا است. برای هتل ها ، پروازها و اجاره ماشین یکی از بهترین نرخ ها را در شهر دریافت کنید. و قیمت رزرو را فوراً با امتیازات پاداش OCBC جبران کنید.

از طریق فیلم یا کلینیک با پزشک مشورت کنید. انتصابات و سوابق بهداشتی خود را با آرامش با آرامش و موارد دیگر مدیریت کنید.

خرید فانتزی در یک شعبه بانکی یا حتی لذت بردن از یک وعده غذایی سوشی در آنجا؟در OCBC Wisma Atria ، شما می توانید همه این موارد و موارد دیگر را انجام دهید - به ما مراجعه کنید تا آن را دست اول تجربه کنید!

نگرانی را از زمان بندی بازار با میانگین هزینه دلار دور کنید

نگرانی را از زمان بندی بازار با میانگین هزینه دلار دور کنید

 • 10 ژوئن 2022
 • توسط مشاوره ثروت OCBC
 • 10 دقیقه خوانده شده

خرید کم و فروش بالا ممکن است مانند یک استراتژی سرمایه گذاری ساده به نظر برسد اما اجرای آن در عمل دشوار است. مگر اینکه شما قادر به پیش بینی دقیق وقایع کلیدی مانند جنگ ، شوک قیمت نفت و نتایج انتخابات قبل از زمان باشید ، ممکن است بهتر است به طور متوسط هزینه دلار را به عنوان استراتژی سرمایه گذاری خود اتخاذ کنید.

زمان در بازار اهمیت دارد

یکی از مهمترین عوامل در رشد ثروت شخص ، قرار دادن پول برای کار مداوم برای شما است. با این کار ، تمرکز بر جمع آوری دارایی ها به طور منظم است ، به جای اینکه سعی کنید بهترین زمان برای خرید یک سرمایه گذاری را بفهمید.

با میانگین هزینه های دلار ، شما صرف نظر از اینکه قیمت دارایی زیربنایی چقدر است ، هر ماه مبلغ از پیش تعیین شده را سرمایه گذاری می کنید. ایده در اینجا این است که وقتی قیمت کاهش می یابد ، شما بیشتر خریداری می کنید و وقتی قیمت افزایش می یابد ، کمتر خریداری می کنید. به این ترتیب ، شما پتانسیل سرمایه گذاری را در جاده ایجاد می کنید.

از آنجایی که ممکن است سهام بیشتری جمع کرده باشید وقتی قیمت ها پایین تر است ، شما به طور بالقوه متوسط قیمت خرید را با گذشت زمان کاهش می دهید. اگر قیمت آن دارایی با گذشت زمان افزایش یابد ، هنگام فروش سهام انباشته خود با قیمت بالاتر به دست می آورید.

دلیل متوسط هزینه دلار به طور متوسط

بیایید نگاهی به برخی از دلایلی که باعث می شود حس بیشتری برای استفاده از یک رویکرد متوسط هزینه دلار به عنوان بخشی از استراتژی سرمایه گذاری شخص داشته باشیم ، نگاهی بیندازیم:

این احساسات را از سرمایه گذاری خارج می کند

غوطه وری در بازار می تواند مرعوب کننده باشد اما اگر سرمایه گذاری را متوقف کنید ، ریسک رشد آینده را از دست می دهید. از طرف تلنگر ، غرق شدن در بازار ممکن است ریسک پذیری در دارایی هایی را داشته باشد که انتظار می رود با ارزش بالا بروند ، فقط ثابت شود. با انجام سرمایه گذاری منظم به مرور زمان ، بدون توجه به اینکه بازار در کدام جهت پیش می رود ، سرمایه گذاری می کنید.

پیش بینی نوسانات بازار می تواند دشوار باشد

یک رویکرد سرمایه گذاری تدریجی می تواند در بازارهای بی ثبات مطلوب باشد ، یا هنگامی که بازار گاو نر از بخار خارج می شود. شما با خرید یک دوره طولانی تر در همان فرکانس ، یک خطر ورود به بازار را از بین می برید.

این یک عادت سرمایه گذاری انضباطی ایجاد می کند

با حفظ قرار گرفتن در معرض مداوم در بازار ، تمرکز شما بر ایجاد سرمایه گذاری در طول زمان به جای نگرانی از نوسانات کوتاه مدت است. هرچه بیشتر سرمایه گذاری کنید ، زمان بیشتری برای سرمایه گذاری شما از هرگونه بازار نزدیک به بازار بازیابی می شود.

میانگین قیمت دلار در مقابل یک استراتژی سرمایه گذاری جمع

اگرچه ممکن است در برخی از شرایط بازار گاو نر بدون DCA درآمد بیشتری کسب کنید ، فایده DCA این است که احساسات را از سرمایه گذاری خارج کنید و خطر ورود به بازار را کاهش دهید.

آیا هزینه دلار برای همه برای همه است؟

به طور کلی ، چشم انداز شما در مورد بازارها و اشتهای ریسک شما تعیین می کند که کدام استراتژی مناسب شما است.

اگر نگران پتانسیل رکود ، تصحیح بازار یا مدت طولانی نوسانات هستید ، میانگین هزینه دلار می تواند راهی مؤثر برای کاهش خطرات باشد. اگر انتظار دارید که بازارها افزایش یابد ، ممکن است ترجیح دهید مبلغ بیشتری را سرمایه گذاری کنید.

اگر یک سرمایه گذار با تحمل ریسک کمتری هستید ، ممکن است میانگین هزینه دلار جذاب باشد زیرا می توانید سرمایه گذاری خود را در مدت زمان طولانی تر به اندازه های کوچکتر تقسیم کنید ، بنابراین شما را در برابر نوسانات قیمت بافر می کند.

آماده سرمایه گذاری هستید؟

در اینجا برخی از فرصت ها وجود دارد که ممکن است به آن ضربه بزنید:

اعتماد واحد

تمرکز بر فرصت های با کیفیت در جریان های مختلف درآمد ، حتی در شرایط دشوار بازار ، به این صندوق کمک می کند تا درآمد مداوم را ارائه دهد.

این صندوق در معرض کشورهایی در سراسر آسیا ، از جمله چین قرار دارد. این یک روش انتخاب پایین به بالا را برای شناسایی شرکت هایی که با یک مزیت رقابتی به ارزش خود ارزش دارند ، اتخاذ می کند.

OCBC Roboinvest

این نمونه کارها به طور سیستماتیک مجدداً متعادل می شوند تا در معرض هدف قرار گرفتن در معرض موضوعات خاص در بازار چین قرار بگیرند. مضامین و بخش های جدید دائماً برای ورود احتمالی در نمونه کارها کنترل می شوند. از آنجا که شیوع Covid-19 از بین می رود ، سیاست گذاران ممکن است فضای بیشتری برای مانور سیاست های برای حمایت از رشد اقتصادی داشته باشند.

نمونه کارها تأثیرگذاری بر روی مضامین مختلف سرمایه گذاری زیست محیطی متمرکز است و قرار گرفتن در معرض شرکتهای غربالگری ویژگی های اقتصادی ، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) را نشان می دهد.

اوراق بهادار شیر-OCBC سنگاپور کم کربن ETF

اوراق بهادار شیر OCBC سنگاپور کم کربن ETF یک صندوق مبادله ای است که در سنگاپور گنجانیده شده است. این صندوق به دنبال پیگیری عملکرد IEGECBC SINGAPORE Low Carbon 50 با استفاده از یک سیاست سرمایه گذاری مستقیم برای سرمایه گذاری در همه یا به طور قابل ملاحظه ای از اوراق بهادار شاخص اساسی است.

اوراق بهادار Lion-OCBC HANG SENG TECH ETF

این یک صندوق مبادله ای است که در سنگاپور گنجانیده شده است. این صندوق به دنبال پیگیری عملکرد سهام Hang Seng Connect Connect China 80 با استفاده از یک سیاست سرمایه گذاری مستقیم برای سرمایه گذاری در کلیه یا همه در مورد اوراق بهادار شاخص اساسی است.

چگونه می توان به طور متوسط هزینه دلار را عملی کرد

 • در OCBC Roboinvest از 100 دلار در ماه سرمایه گذاری کنید.
 • سرمایه گذاری در واحد اعتماد از 100 دلار در ماه در ماه.
 • سرمایه گذاری در برنامه سرمایه گذاری تراشه آبی OCBC از 100 دلار در هر ماه.

سلب مسئولیت

این تبلیغات توسط مقامات پولی سنگاپور بررسی نشده است.

 1. هرگونه نظر یا دیدگاه اشخاص ثالثی که در این سند بیان شده است ، موضوعاتی است که از اشخاص ثالث شناسایی شده اند ، و نظرات شرکت بانکی خارج از کشور را محدود نمی کنند ("بانک OCBC" ، "ما" ، "ما" یا "ما").
 2. این اطلاعات فقط برای اهداف گردش عمومی و / یا بحث در نظر گرفته شده است. اهداف سرمایه گذاری خاص ، وضعیت مالی یا نیازهای شخص خاصی را در نظر نمی گیرد.
 3. قبل از سرمایه گذاری ، لطفاً از مدیر روابط خود در مورد مناسب بودن هر محصول سرمایه گذاری با در نظر گرفتن اهداف سرمایه گذاری خاص ، وضعیت مالی یا نیازهای خاص خود مشاوره بگیرید.
 4. اگر تصمیم دارید این کار را انجام ندهید ، باید در نظر بگیرید که محصول سرمایه گذاری برای شما مناسب است و ارزیابی های خود و دقت خود را در مورد محصول سرمایه گذاری انجام می دهید.
 5. ما در حال ارائه پیشنهاد ، درخواست خرید یا فروش یا مشترک شدن برای هر ابزار امنیتی یا مالی ، ورود به هر معامله یا شرکت در هرگونه استراتژی تجاری یا سرمایه گذاری با شما از طریق این سند نیستیم. هیچ چیز در این سند به عنوان یک پیشنهاد یا درخواست برای خرید یا فروش یا مشترک شدن برای هر ابزار امنیتی یا مالی یا ورود به هر معامله یا شرکت در هر استراتژی تجاری یا سرمایه گذاری خاص تلقی نمی شود.
 6. هیچ نمایندگی یا ضمانتی در مورد هرگونه اطلاعاتی که در اینجا ارائه شده توسط بانک OCBC ارائه نشده است و نباید به این ترتیب اعتماد کرد. OCBC Bank تعهدی را برای به روزرسانی اطلاعات یا اصلاح هرگونه عدم صحت که ممکن است در زمان بعدی آشکار شود ، انجام نمی دهد. تمام اطلاعات ارائه شده بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر است.
 7. OCBC Bank مسئولیت یا مسئولیت هرگونه ضرر و زیان را که به طور مستقیم یا غیرمستقیم در ارتباط با یا در نتیجه هر شخصی که بر اساس هرگونه اطلاعاتی که در اینجا ارائه می شود ، انجام می دهد ، مسئولیت پذیر یا مسئولیت پذیر نخواهد بود.
 8. سرمایه گذاری ها مشمول خطرات سرمایه گذاری هستند ، از جمله از دست دادن احتمالی مبلغ اصلی سرمایه گذاری شده. اطلاعات ارائه شده در اینجا ممکن است حاوی پیش بینی ها یا سایر بیانیه های آینده نگر در مورد وقایع آینده یا عملکرد آینده کشورها ، دارایی ها ، بازارها یا شرکت ها باشد. اتفاقات یا نتایج ممکن است ماهیتا متفاوت باشند. ارقام عملکرد گذشته ، پیش بینی ها یا پیش بینی ها لزوماً نشانگر عملکرد آینده یا احتمالی نیستند.
 9. هرگونه مراجعه به یک شرکت ، محصول مالی یا کلاس دارایی برای اهداف مصور استفاده می شود و توصیه ما را به هیچ وجه نشان نمی دهد.
 10. اطلاعات موجود در و محتوای این سند ممکن است بدون رضایت کتبی بانک به طور کامل یا جزئی تولید نشود.
 11. OCBC Bank ، شرکت های مرتبط با آن ، و مدیران مربوطه و/یا کارمندان (در مجموع "افراد مرتبط") ممکن است ، یا ممکن است در آینده علاقه به محصولات سرمایه گذاری یا صادرکنندگان ذکر شده در اینجا داشته باشند. چنین علایق شامل تأثیر معاملات در چنین محصولات سرمایه گذاری و ارائه کارگزار ، بانکداری سرمایه گذاری و سایر خدمات مالی برای چنین صادرکنندگان است. OCBC Bank و افراد مرتبط با آن نیز ممکن است مربوط به ارائه دهندگان این محصولات سرمایه گذاری باشد و از آنها هزینه دریافت کند.
 12. شما باید قبل از تصمیم گیری در مورد خرید محصول سرمایه گذاری ، نسخه/برگه برجسته و نشانگر برگه/برگه محصول را بخوانید ، نسخه هایی از آن ممکن است از مدیر روابط شما بدست آید.
 13. هرگونه پیوند به هر مقاله شخص ثالث ، یا وب سایت یا صفحه وب دیگر (از جمله هر وب سایت یا صفحات وب متعلق به اشخاص ثالث) فقط برای اهداف اطلاع رسانی و فقط برای راحتی شما است و تأیید یا تأیید چنین مقاله ای نیست، وب سایت یا صفحه وب توسط OCBC Bank و فقط باید در معرض خطر خود قرار بگیرید. OCBC Bank محتویات هرگونه مقاله ، وب سایت یا صفحه وب را مرور نمی کند و هیچ مسئولیتی در قبال هر شخص نخواهد داشت.
 14. پیوندهایی یا پیوندهای پیوندی وجود دارد که شما را به وب سایت های سایر اشخاص ثالث ("اشخاص ثالث") پیوند می دهد. BANK OCBC از این طریق مسئولیت هرگونه اطلاعات ، مواد ، محصولات یا خدمات ارسال شده یا ارائه شده در وب سایت اشخاص ثالث را رد می کند.

طرح های سرمایه گذاری جمعی

 1. نسخه ای از دفترچه هر صندوق در دسترس است و ممکن است از مدیر صندوق یا هر یک از توزیع کنندگان تأیید شده آن بدست آید. سرمایه گذاران بالقوه باید قبل از تصمیم گیری در مورد اشتراک در صندوق ، دفترچه راهنما را برای جزئیات در مورد صندوق مربوطه بخوانند.
 2. ارزش واحدها در وجوه و درآمد حاصل از واحدها ، در صورت وجود ، ممکن است سقوط یا افزایش یابد. لطفاً برای نام مدیر صندوق و اهداف سرمایه گذاری صندوق به دفترچه صندوق مربوطه مراجعه کنید.
 3. سرمایه گذاری شامل خطرات است. ارقام عملکرد گذشته منعکس کننده عملکرد آینده نیست.
 4. هرگونه مراجعه به یک شرکت ، محصول مالی یا کلاس دارایی برای اهداف مصور استفاده می شود و توصیه ما را به هیچ وجه نشان نمی دهد.

برای وجوهی که در مبادله تأیید شده ذکر شده اند ، سرمایه گذاران نمی توانند واحدهای خود را از این صندوق ها با مدیر بازخرید کنند ، یا ممکن است فقط تحت شرایط مشخصی واحد با مدیر را بازخرید کنند. لیست واحدهای این وجوه در هر مبادله تأیید شده ، بازار نقدینگی واحدها را تضمین نمی کند.

هر میزان توزیع نشانگر ممکن است حاصل نشود و نشانه ، پیش بینی یا پیش بینی عملکرد آینده صندوق نیست.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 42 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 1:29