بهترین ابزارهای تجاری برای گزینه های باینری - ابزارهای مفید

ساخت وبلاگ

به منظور تجارت صحیح بازار گزینه های باینری ، ابزارهای تجاری خاصی وجود دارد که یک معامله گر برای دستیابی به آن نیاز دارد. برخی از این ابزارها رایگان هستند و برخی دیگر باید به صورت تجاری خریداری شوند. هدف از دستیابی به این ابزارهای تجاری ، افزایش روند معاملات و تلاش برای جمع آوری هرچه بیشتر پول از بازار است.

نمودارها و ابزارهای زنده در binaryoptions.com

ابزارهای اصلی دیگر که در معامله گر گزینه های باینری تفاوت ایجاد می کند چیست؟

1. ابزارهای تشخیص الگوی نمودار

ابزارهای تشخیص الگوی نمودار یکی از مهمترین ابزارهای تجاری است که هر معامله گر گزینه های باینری باید داشته باشد. چرا؟این امر به این دلیل است که موفقیت در چندین نوع تجارت در بازار گزینه های باینری به این که بتواند جهت دارایی را تعریف کند ، بستگی دارد و الگوهای نمودار جهت دارایی را نشان می دهد. آیا قیمت یک دارایی بالا یا پایین می رود ، از روند قبلی پس از یک دوره ادغام یا معکوس کامل ادامه می یابد؟چندین الگوی نمودار وجود دارد که می تواند تمام این اطلاعات را در دست معامله گر بسیار ارزان قرار دهد. اکنون به جای تأکید بر معامله گر با الزام به او برای یادگیری و ترساندن الگوهای نمودار ، ابزارهایی وجود دارد که می تواند به معامله گران کمک کند تا الگوهای نمودار را در یک لحظه شناسایی کنند. به همین جا ختم نمی شود. برخی از این ابزارها قادر به پیش بینی قدرت و مدت زمان این الگوهای هستند و همچنین نمودارهای بازه زمانی را که در آن شکل می گیرند ، شناسایی می کنند و پایه ای برای تعیین انقضا فراهم می کنند.

چندین مورد از این ابزارهای تجاری در بازار وجود دارد. برخی از آنها Autochartist ، Schwab Streetsmart Edge Softwrace Software و نرم افزارهای مشابه از TradeKing-recognia هستند.

2. ماشین حساب Autopivot

این یک ابزار رایگان است که به طرز تکان دهنده ای ، بسیاری از معامله گران هنوز از آن استفاده نمی کنند. قیمت دارایی ها به سطوح اصلی پشتیبانی و مقاومت احترام می گذارد و این نقاط به عنوان نقاط مرجع برای هر آنچه که قیمت دارایی در آینده انجام خواهد داد ، خدمت می کنند. این که آیا این یک تجارت محدوده ، تجارت شکستن و یا یک قرارداد تجارت ساده و پایین است ، یک معامله گر فقط می تواند هنگام شروع به ظرافت معاملات خود ، اهمیت این سطوح اصلی پشتیبانی و مقاومت را درک کند. با دریافت یک ماشین حساب AUTO-INGE ، تمام این مشکل را نجات دهید.

این ابزار در سراسر اینترنت رایگان و به طور گسترده ای در دسترس است ، بنابراین هیچ بهانه ای برای نداشتن آن در زرادخانه تجارت شما وجود ندارد. این سه نقطه پشتیبانی و مقاومت را ترسیم می کند و آنها را در هر روز معاملاتی جدید با فرمت رنگی محاسبه می کند تا هیچ سردرگمی یا ابهام در جایی که این نقاط در آن قرار دارند ، وجود نداشته باشد.

3. نمودارها

بیشتر کارگزاران گزینه های باینری هیچ نمودار برای معامله گران خود ندارند. بدون نمودار ، انجام هر نوع تجزیه و تحلیل فنی غیرممکن است. نمودارها به صورت تصویری به معامله گر می گویند که در بازار چه می گذرد و بدون آنها ، معامله گر تجارت کور می کند. اگر می خواهید در بازار موفق شوید ، به یک منبع برای نمودارهای تعاملی نیاز دارید.

یک روش آسان و رایگان برای انجام این کار ، دسترسی به یک کارگزار MT4 است که اکثر دارایی های مشابه معامله شده در بازار گزینه های باینری را بر روی سیستم عامل خود ارائه می دهد. مثال خوب پلت فرم Quotex است. این کارگزار گزینه های باینری برای همه انواع دارایی که می توانید به آن فکر کنید نمودارهایی دارد: شاخص های سهام ، طلا ، نقره ، سهام ، ارز و غیره. این تضمین می کند که بدون توجه به دارایی که می خواهید در بازار گزینه های باینری تجارت کنید ، یک نمودار وجود دارداین نیازهای شما را برآورده می کند.

4. حساب های نسخه ی نمایشی

اهمیت حسابهای نسخه ی نمایشی گزینه های باینری را نمی توان بیش از حد مورد تأکید قرار داد. در کجا دیگر یک معامله گر می تواند استراتژی هایی را انجام دهد و تمام اشتباهاتی را که باید مرتکب شود انجام دهد تا مانند توماس ادیسون ، او بتواند تمام راه های تجارت بازار را کشف کند؟طعنه آمیز این است که تأمین حساب نسخه ی نمایشی گزینه های باینری غیر دبیری ، کار بسیار دشواری است. این یا گزینه های باینری است که کارگزاران آن را اصلاً ندارند ، یا مواردی که محدودیت زمانی را برای مالکیت خود قرار می دهند یا فقط آن را به معامله گرانی که می گویند پول را به یک حساب زنده متعهد می کنند ، ارائه می دهند.

یکی از کارگزاران در ارائه گزینه های نمایشی باینری نامحدود و غیر مقبره ، حساب های نمایشی: Betonmarkets. اگر نمی توانید حساب های نسخه ی نمایشی را در هر جای دیگر پیدا کنید ، لطفاً از این کارگزار برای یک حساب نسخه ی نمایشی ثبت نام کنید و از آن استفاده کنید.

این چهار ابزار ، در حالی که لیستی جامع از ابزارهایی نیست که می تواند در بازار گزینه های باینری استفاده شود ، بهترین چهار ابزاری را که یک معامله گر گزینه های باینری می تواند داشته باشد ، نشان می دهد.

سایر ابزارهای مهم برای تجارت گزینه های باینری:

بهترین کارگزار باینری برای معامله گران:

بهترین کارگزار باینری برای معامله گران:

  • مشتریان بین المللی را می پذیرد
  • حداقلواریز 10 دلار
  • 10،000 دلار نسخه ی نمایشی
  • بستر حرفه ای
  • سود بالا تا 95 ٪ (در صورت پیش بینی صحیح)
  • برداشت سریع

(هشدار ریسک: تجارت خطرناک است)

© 2022 BinaryOptions.com. کلیه حقوق محفوظ است. شرایط و ضوابط

سرمایه گذاری سوداگرانه است. سرمایه شما هنگام سرمایه گذاری در معرض خطر است. این وب سایت برای استفاده در هیچ حوزه قضایی در نظر گرفته نشده است که در آن تجارت یا سرمایه گذاری های توصیف شده ممنوع است و فقط باید توسط افراد و به روشی که توسط قانون مجاز است استفاده شود. سرمایه گذاری شما ممکن است واجد شرایط برای حمایت از سرمایه گذار در کشور یا محل اقامت شما نباشد. بنابراین ، دقت خود را انجام دهید. این وب سایت به صورت رایگان در دسترس شما است ، با این حال ، ما ممکن است کمیسیون هایی را از شرکت هایی که در این وب سایت ارائه می دهیم دریافت کنیم.

تجارت محصولات مالی ممکن است در کشور شما در دسترس نباشد یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس باشد. لطفاً قبل از ثبت نام با یک کارگزار ، ابتدا با مرجع تنظیم کننده خود تماس بگیرید. برخی از کارگزاران یا سیستم عامل های معاملاتی تنظیم نشده و نمی توانند در کشور شما خدمات ارائه دهند.

ما قبل از ادامه کار در وب سایت ما به رضایت شما نیاز داریم. BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا.

BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا. در اینجا یک نمای کلی از همه کوکی های مورد استفاده پیدا خواهید کرد. شما می توانید رضایت خود را به کل دسته ها ارائه دهید یا اطلاعات بیشتری را نمایش داده و کوکی های خاصی را انتخاب کنید.

کوکی های ضروری عملکردهای اساسی را فعال می کنند و برای عملکرد مناسب وب سایت ضروری هستند.

نامکوکی Borlabs
ارائه دهندهصاحب این وب سایت
هدفترجیحات بازدید کنندگان را که در جعبه کوکی کوکی Borlabs انتخاب شده است ، ذخیره می کند.
نام کوکیخندق
کوکی انقضاء1 سال

محتوای سیستم عامل های ویدیویی و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به طور پیش فرض مسدود شده است. اگر کوکی های رسانه ای خارجی پذیرفته شوند ، دسترسی به آن مطالب دیگر نیازی به رضایت دستی ندارد.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 15 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 1:02