Orbex: خدمت به معامله گران با مسئولیت پذیری

ساخت وبلاگ

از زمان معرفی خود در عموم ، تجارت فارکس به یک فرصت برای میلیون ها نفر در سراسر جهان تبدیل شده است و درهای همه را برای سرمایه گذاری در بازار جهانی باز می کند و برای کارآفرینی و ثروت تلاش می کند. در حالی که ممکن است بازار فارکس در آن مشارکت داشته باشد ، اما بسیار ساده نیست. در واقع ، به همان اندازه پیچیده و پرخطر است که بالقوه پرسود است.

در Orbex ، ما بازار و فرصت هایی را که برای ارائه بسیار جدی ارائه می دهیم ، می گیریم و این ماموریت خود را برای آموزش مشتریان خود به انجام همان کار می دهیم. مانند بیشتر چیزهای زندگی ، آموزش کلید موفقیت است. ما معتقدیم که این یک کارگزار بیشترین مسئولیت است که به بازرگانان خود با کیفیت عالی آموزشی و بینش های بازار ارائه دهد تا اطمینان حاصل کند که آنها تمام ابزارهای مورد نیاز خود را برای تصمیم گیری های عاقلانه و آگاهانه در مورد چگونگی سرمایه گذاری پول خود دارند. از مبتدیان گرفته تا جوانب مثبت ، هدف ما این است که در هر مرحله از سفر خود ، معامله گران خود را راهنمایی کنیم و به همه آنها ، بدون توجه به سطح تجربه آنها ، منابع مورد نیاز برای شیرجه رفتن در این صنعت هیجان انگیز را ارائه دهیم. فقط در این صورت ، ما خودمان را شایسته می دانیم که آنها را به مشتری خود فراخواندیم.

تیم

Orbex دارای تیمی از متخصصان بسیار با استعداد در تخصص های مختلف است. آنها وقت خود را برای پیگیری از روند بازار ، ایجاد محتوای با کیفیت و حمایت از مشتریان خود در راستای بالاترین استانداردهای اخلاقی ، که مرکز مرکز مدل کسب و کار ما را تشکیل می دهد ، اختصاص می دهند. از نویسندگان و طراحان گرفته تا محققان و تحلیلگران فنی ، یک چیز ما را متحد می کند - اشتیاق و رانندگی برای دستیابی به روش های جدید و خلاقانه برای انتقال اطلاعات.

فلسفه

فارکس را نمی توان در یک برنامه درسی که به سادگی مورد مطالعه و تکمیل قرار گرفت ، متراکم کرد. صنعت دائما در حال تحول است. این دنیای در حال تغییر از عوامل مختلف ، از فنی و اساسی ، تا روانی است. بنابراین وظیفه یک کارگزار فراتر از ارائه بستر تجاری و مزایای مناسب برای مشتریان است. یک کارگزار باید یک محیط تجاری غنی و جذاب را ایجاد کند که یک مرور کلی کاملاً جامع از بازار را به سرمایه گذار ارائه دهد. این باید همه چیز را از مواد مقدماتی جامد گرفته تا به روزرسانی های حساس به زمان ، اخبار ژئوپلیتیکی و تجزیه و تحلیل عمیق از تحلیلگران سطح سطح بالا مقابله کند.

روانشناختی معامله گر نیز به همان اندازه که خود صنعت پیچیده است - به طور خاص ، روشی که یک معامله گر به اطلاعات پاسخ می دهد. در Orbex ، ما می دانیم که همه به روش های مختلف محتوا را مصرف می کنند ، بنابراین ما معتقدیم که تنوع محتوا ضروری است - و این همان چیزی است که ما را از سایر کارگزاران جدا می کند.

دفتر Orbex در کویت

برای خوانندگان ما ، ما اطمینان حاصل می کنیم که هرگز کمبود مقالات ، کتابهای الکترونیکی و دوره هایی که از آن انتخاب می شود وجود ندارد. برای معامله گران تعاملی ما ، یک جریان مداوم از وبینارهای زنده ، فیلم های آموزشی و آزمونهایی که هر ماه منتشر می شوند وجود دارد. برای زبان آموزان بصری ما ، ما ویدیویی و اینفوگرافیک به اندازه نیش تولید می کنیم که آخرین روندها و موضوعات را برطرف می کند.

اخیراً ، ما مرزها را حتی بیشتر تحت فشار قرار دادیم و یک ویژگی وبلاگ جدید هیجان انگیز با عنوان Orbex 360 درجه را راه اندازی کردیم-یک نمودار پانوراما 360 درجه که توسط تحلیلگران متخصص بازار حاشیه نویسی شده است.

Orbex 360 ° روشی همهجانبه ، نوآورانه و کارآمد برای نزدیک شدن به حرکات بازار است و به شما امکان می دهد داده های موجود در نمودارها را رعایت کنید ، و همچنین تجزیه و تحلیل آنچه داده ها را نشان می دهد ، همه در همان مکان ، بدون نیاز به تغییراز پنجره به پنجره. به عبارت ساده ، هدف ما این است که اطلاعات را تا حد امکان قابل هضم و در دسترس قرار دهیم و اطمینان حاصل کنیم که بدون توجه به سبک یادگیری یا تجارت شما ، می توانید خانه خود را در Orbex پیدا کنید.

تبدیل شدن به یک مشتری Orbex

هنگامی که ما اعتماد شما را به عنوان منبع ارزشمند بینش بازار به دست آوردیم ، نقش ما به تازگی آغاز شده است. در Orbex ، ما شما ، مشتری خود را به عنوان هسته اصلی رشد ما می بینیم. موفقیت شما به ما انگیزه می دهد تا سخت تر کار کنیم تا تجربه تجارت خود را یکی از مواردی که نه تنها آسان بلکه سودآور است. هنگام تجارت با Orbex ، می توانید انتظار مدیریت حساب دوم تا هیچ را داشته باشید و آموزش های عمیق یک به یک را انجام دهید. مدیر حساب اختصاصی شما حتی یک برنامه آموزشی خیاطی را متناسب با سطح تجربه شما ایجاد می کند.

شما می توانید بین انواع مختلف حساب را انتخاب کنید ، بنابراین می توانید با داشتن حساب های پخش ثابت یا متغیر با نرخ های بسیار رقابتی ، آنچه را برای شما مفید است انتخاب کنید. ما ایمن ترین محیط تجارت را در بازار فراهم می کنیم ، همانطور که Orbex به سخت ترین نهادهای نظارتی بین المللی پایبند است تا در هر کجا که در جهان هستید ، یک تجربه تجارت امن را به شما ارائه دهد. شما قادر خواهید بود ارزها ، کالاها و شاخص ها را در سکوی آنلاین خود یا از طریق یک حساب واحد از روی دسک تاپ یا موبایل تجارت کنید و مدیریت نمونه کارها را برای شما سریع و آسان انجام دهید. از همه مهمتر ، ما از همه حساب ها و اجرای سریع رعد و برق محافظت از تعادل منفی را ارائه می دهیم تا از مزایای خود نسبت به همسالان خود استفاده کنیم. و البته ، مزیت شماره یک تجارت با Orbex ، تخصص بازار ما و بینش کامل و عمیق بازار است که ما برای کمک به شما در تصمیم گیری های مهم و آگاهانه تجارت می کنیم. کسب "بهترین ارائه دهنده آموزش تجارت" از اروپایی یک افتخار است ، اما مهمتر از همه ، تأیید و اعتبارسنجی برای همه چیزهایی است که ما برای آن می گذاریم: خدمت به معامله گران ما با مسئولیت پذیری.

درباره نویسنده Reem Bacha مدیر محتوا در Orbex است.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 18 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:45