نویسندگان مشابه برای دنبال کردن

ساخت وبلاگ

Bill M. Williams

برای به دست آوردن به روزرسانی های جدید انتشار ، پیشنهادات ویژه (از جمله پیشنهادات تبلیغاتی) و توصیه های بهبود یافته دنبال کنید.

درباره بیل م. ویلیامز

بیل م. ویلیامز ، دکترا ، CTA بنیانگذار و بینایی گروه تجارت سودآوری است ، که وی در سال 1984 تأسیس کرد. بیل ویلیامز به عنوان پدر و مادر روانشناسی تجارت مدرن همراه با تجزیه و تحلیل فنی کاربردی و نظریه هرج و مرج در تجارت سهام و سهام در نظر گرفته می شود. بازارهای کالااو خالق شاخص های Wiseman و سیستم تجارت تمساح است که شامل فراکتال موج الیوت ، MFI ، شاخص های Wiseman ، شاخص Super AO ، نشانگر AC و شاخص تمساح سود است.

وی بیش از 52 سال تجربه به عنوان معامله گر سهام و کالا و بیش از 25 سال تجربه تدریس به عنوان یک مربی بازرگانی دارد. وی هزاران معامله گر را در بیش از 60 کشور جهان در هر قاره آموزش داده است ، و همچنین هزاران معامله گر دیگر که سه کتاب پرفروش خود را خوانده اند ، هرج و مرج تجارت ، ابعاد معاملات جدید و هرج و مرج تجارت: چاپ دوم ، که به پیشبرد کمک کرده اندمفاهیم تجاری منحصر به فرد او.

وی همچنین از سالهای زیادی که در مدار بلندگو در دهه 80 و 90 در کنفرانس های تجاری در سراسر جهان با گروهی محکم از بازرگانان و همکاران سطح بالا مانند لری ویلیامز و جیک برنشتاین شناخته شده است ، مشهور است. وی سمینارهایی را در سراسر اروپا ، آسیا و ایالات متحده در مورد روش تجارت شرح داده شده در سه کتاب هرج و مرج تجارت تدریس کرده و در دوره مطالعه خانه سود و آموزش های خصوصی تدریس می شود.

مشتریان نیز کالاها را خریداری کردند

Andrew Aziz

آیا شما نویسنده هستید؟

با به روزرسانی کتابشناسی خود و ارسال یک تصویر و زندگی نامه جدید یا فعلی ، به ما در بهبود صفحات نویسنده خود کمک کنید.

به روزرسانی های نویسنده

A video posted by the author.

An image posted by the author.

A video posted by the author.

A video posted by the author.

A video posted by the author.

A video posted by the author.

کتاب های بیل م. ویلیامز

چگونه می توان بازارها را با ادغام نظریه هرج و مرج با احساسات بازار در اولین نسخه از هرج و مرج تجارت ، معامله گر و روانشناس فصلی ، بیل ویلیامز به تفصیل پتانسیل تئوری هرج و مرج-که می خواهد تجارت غیرقابل پیش بینی قابل درک را انجام دهد و باعث ایجاد انقلابی در تصمیم گیری های مالی شود. بشرنسخه دوم هرج و مرج تجارت ، یک کتاب برجسته است که ترکیبی از روانشناسی تجارت و نظریه هرج و مرج و تأثیر خاص آن در بازارها است. با بررسی هر دو این جنبه در رابطه با بازار فعلی ، خوانندگان هنگام تجارت بهترین های از همه جهان ممکن را خواهند داشت. بیل ویلیامز ، دکترا ، CTA (Solana Beach ، CA) ، رئیس Profitunity.com ، رهبر زمینه آموزش و پرورش برای بازرگانان و سرمایه گذاران است. جاستین گرگوری-ویلیامز (Solana Beach ، CA) رئیس گروه تجارت سودآوری و یک معامله گر تمام وقت است.

ابزار عیب یابی معامله گران مجموعه ای از نقل قول ها ، Aphorisms و نکات تجاری است که از کتاب های بیل ویلیامز ، مطالب مطالعه و مجلات روزانه که او نگه داشته است ، گرفته شده است. این کتاب به عنوان یکی از بدنه کار ، خلاصه ای از فلسفه تجارت خود را ارائه می دهد که توسط هزاران بازرگان مستقل و حرفه ای در سراسر جهان پذیرفته شده است. این "ابزارهای" معاملاتی نتیجه بیش از 50 سال تجربه تجارت و تحقیق در مورد ارتباط ذهن و بدن و نحوه ارتباط آن با رفتار بازار است. رویکرد جامع بیل در تجارت می تواند رابطه شخصی شما با بازارها ، مشتری ها ، خانواده و دوستانتان را بهبود بخشد و صلح بیشتری را به زندگی تجاری شما منتقل کند.

یک روش جدید قدرتمند برای حرکت در شرایط بی سابقه بازار امروز

"کاربرد پیشگامانه بیل ویلیامز از تئوری هرج و مرج در بازارهای مالی ، تجزیه و تحلیل فنی را به قرن بیست و یکم و بعد از آن هدایت می کند. ابعاد معاملات جدید یک روش معاملاتی کامل ، بسیار اصیل و جذاب با تصاویر واضح و دقیق و صفحات تمرین چالش برانگیز ارائه می دهد. حکمت ، تخصص فنی و سبک تدریس ماهر این را به یک کتاب جدید انقلابی تبدیل می کند-باید کتاب جدیدی را برای بازرگانان سهام و کالا داشته باشد. "-Tom Bierovic ، مدیر محصول برای آموزش کاربر ، Omega Research ، Inc.

"بیل به ناخن روی سر برخورد می کند. جوهر تجارت موفق ترکیبی از دانستن اینکه شما کی هستید و به بازار اجازه می دهد اسرار خود را آشکار کند. بیل ویلیامز هدیه ای برای توضیح این مفاهیم بهتر از هر کسی که می دانم است. این یک قانع کننده است. کارهایی که متعلق به کتابخانه هر معامله گر است. "-George Angell ، نویسنده ، تجارت روزانه سودآور با دقت

"بیل ویلیامز یکی از مربیان بزرگ زمان ما است. او آزادانه دانش و تجربه خود را در این کتاب ارزان به اشتراک می گذارد. خواندن این کتاب برای همه تکنسین های بازار ضروری است. اصول درست هستند همانطور که ما آنها را با نرم افزار خود آزمایش کرده ایم."-جان هیل، رئیس، فیوچرز حقیقت، شرکت.

"بیل ویلیامز همیشه یک معلم عالی بوده است، اصطلاحات و مفاهیم پیچیده را در نظر گرفته و آنها را به رویکردی واضح و عام برای تجارت ترجمه کرده است. این کتاب یک برنامه تجاری کامل ارائه می دهد که نشان دهنده سال ها خرد و تجربه بیل در بازار است."-دارل جابمن، مشاور تحریریه و سردبیر سابق مجله Futures

از آنجایی که محیط بازار امروز به طور چشمگیری در حال تغییر است، معامله گران بیشتر و بیشتری متوجه می شوند که روش های پیش بینی سنتی - تحلیل فنی خالص و تحلیل بنیادی - فقط کار نمی کنند. این مکاتب فکری متضاد با ارسال پیام‌های متناقض، سرمایه‌گذاران را در مورد جهت آینده بازار گیج می‌کنند و در نتیجه، در مورد نحوه تنظیم سیستم‌های معاملاتی خود از دست می‌دهند. در نتیجه، بسیاری از تمرین‌کنندگان اکنون به یک «کوکتل» پیش‌بینی جدید روی آورده‌اند که روش‌های سنتی ترسیم نمودار را با نظریه آشوب و روان‌شناسی انسانی ترکیب می‌کند. در این کتاب پیشگامانه، بیل ویلیامز، یک معامله گر کارکشته در خط مقدم این رویکرد جدید پویا، دقیقاً توضیح می دهد که چیست، چگونه در بازارهای سهام و کالاهای فعلی کار می کند، و چگونه از آن به نفع خود استفاده کنید.

بر اساس ماهیت انسانی و نه هوسبازی های بازار، بعد تجاری جدید با این فرض کار می کند که ما نه بازار، بلکه سیستم اعتقادی خود را معامله می کنیم. با ارزیابی سوگیری های شخصی شما، می توانید تعیین کنید که چگونه بر موفقیت یا شکست نهایی شما تأثیر می گذارد و سپس استراتژی های معاملاتی خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

New Trading Dimensions که توسط متخصصی در این زمینه نوشته شده است و در نشریات Futures، Worth، Success و سایر نشریات برجسته منتشر شده است، آخرین دانش علمی در مورد رفتار انسان را دریافت می کند و آن را مستقیماً در زمینه های سرمایه گذاری و تجارت سهام و کالا اعمال می کند. با دستورالعمل‌های ساده، به شما نشان می‌دهد که چگونه نگرش صحیح را نسبت به رفتار بازار اتخاذ کنید و از ابزارهای مناسب (ATTITOOLS) برای تجارت سودآور استفاده کنید. مملو از تمرین‌های تمرینی، کاربردهای خاص برای انواع مختلف سرمایه‌گذاری، و بررسی دقیق سیگنال‌های مهم بازار، در اینجا می‌آموزید که چگونه می‌توانید: * آنچه بازار می‌خواهد را کشف کنید و باورهای خود را با جهت بازار هماهنگ کنید * اعمال کنید. تئوری آشوب برای تجارت و سرمایه گذاری * از "تمساح بازار" ویلیامز برای تجزیه و تحلیل و سود بردن از بازارها استفاده کنید * از چند بعدی استفاده کنید

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 16 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 8:00