من به مرگ نزدیک شدم: مرد عکاسی وال استریت برای عادی آماده است

ساخت وبلاگ

David Gura headshot

بازرگان سهام پیتر توچمن در 9 مارس 2020 در طبقه بورس اوراق بهادار نیویورک کار می کند.

تصاویر اسپنسر پلات/گتی

پس از آنکه پیتر توچمن در مارس 2020 از بورس نیویورک خارج شد ، نگران شد که دیگر برنگردد.

او می گوید: "من اساساً بسیار نزدیک به مرگ بودم."

Tuchman معروف به "عکاسی ترین مرد در وال استریت" ، یک بیان شگفت انگیز دارد که فوراً به شما می گوید اگر سهام بالا یا پایین باشد. وی در اوایل Covid-19 با هم قرارداد بست و از آن زمان تاکنون مشکلات بهداشتی داشته است. توچمن تا ماه نوامبر تمام وقت به کف معاملات برنگشت.

از آنجا که بورس سهام در ماه مه گذشته ، پس از بسته شدن موقت ، با یک خدمه اسکلت در محل کار خود را مجدداً آغاز کرد.

از دوشنبه ، این تغییر خواهد کرد. اگر 100 ٪ از معامله گران یک شرکت کاملاً واکسینه شوند ، می تواند تعداد بیشتری از آنها را به زمین بازگرداند. آنها قادر خواهند بود دوباره ناهار را در غرفه های خود بخورند. ماسک ها در بعضی از قسمت های کف اختیاری خواهند بود.

برای توچمن ، این یک قدم دیگر در مسیر عادی است. وی می گوید: "ما ، به عنوان کسانی که هنوز در اینجا باقی مانده اند ، قابل توجه و مرتبط و مهم هستیم."

مبادله دور است

بورس اوراق بهادار نیویورک در بین رقبای خود قرار دارد. این روزها ، بیشتر بازارها دارای طبقه تجاری نیستند. آنها همه الکترونیک هستند. هفته گذشته ، گروه CME اعلام کرد که بیشتر گودالهای تجاری خود را در شیکاگو باز نمی کند ، که در طول همه گیر بسته شد.

در سال 2020 ، هنگامی که بورس نیویورک تصمیم به ارسال معامله گران خود به خانه گرفت ، گمانه زنی هایی وجود داشت که می تواند یک تغییر دائمی را به وجود آورد.

پیش بینی می شود بورس اوراق بهادار نیویورک در وال استریت به طور کامل کف معاملات خود را باز کند. Angela Weiss/AFP از طریق Getty Images عنوان پنهان

پیش بینی می شود بورس اوراق بهادار نیویورک در وال استریت به طور کامل کف معاملات خود را باز کند.

آنجلا ویس/AFP از طریق Getty Images

جوئل هاسبروک ، استاد تجارت کنت جی لانگون در دانشگاه نیویورک می گوید: "بسیاری از ما فکر می کردیم ، خوب ، شاید آنها از این فرصت استفاده کنند تا یک بار از شر آن خلاص شوند.""اما آنها این کار را نکردند. آنها آن را برگرداندند."

او می گوید همچنان استدلال برای داشتن یک طبقه تجاری سنتی وجود دارد. این می تواند معاملات پیچیده را آسانتر کند ، و برای انجام برخی مذاکرات به صورت رو در رو فایده ای دارد.

استیسی کانینگهام ، رئیس بورس اوراق بهادار نیویورک ، وضعیت خود را به عنوان یک فرد مهم در آغوش می گیرد.

او می گوید: "این کاملاً درست است که می توانید بدون داشتن یک طبقه تجارت ، بازار را اداره کنید.""تفاوت این است که شما وقتی افراد را با فناوری به روشی کاملاً یکپارچه ترکیب می کنید ، نتیجه بسیار بهتری کسب می کنید."

و این همان زمینی است که او و همکارانش به شرکت هایی که قصد فروش سهام برای عموم دارند ، می دهند.

فریب زنگ نمادین

کانینگهام همچنین دوست دارد تاریخ طولانی این موسسه را بازی کند. زنگ زدن با صدای بلند از یک زنگ بزرگ نشانگر افتتاح و بسته شدن معاملات روز است. وب سایت بورس اوراق بهادار نیویورک خاطرنشان می کند که زنگ زنگ - دینگ ، دینگ ، دینگ با اخبار تلویزیونی بازی کرد - چیزی بیش از یک سنت رنگارنگ است که از دهه 1870 آغاز شد. برای عملکرد منظم بازار بسیار مهم است و اطمینان می دهد که هیچ معامله ای قبل از افتتاح یا بعد از بسته شدن بازارها انجام نمی شود.

صدای زنگ حتی مارک تجاری شد و یک متخصص آن را از این طریق توصیف کرد:

"صدای یک زنگ برنجی که به زمین D تنظیم شده است ، اما با یک سبقت از D Sharp ، نه بار در یک سرعت سریع برخورد کرد ، با صدای نهایی اجازه داد تا زنگ بزند تا صدا به طور طبیعی پوسیده شود.

الگوی ریتمیک هشت یادداشت شانزدهم و یک ربع است. مدت زمان کل ، از جالب توجه لحن اول تا پایان پوسیدگی در مرحله نهایی ، بیش از 3 ثانیه است. "

این زنگ بخشی از Pomp و مراسم است که با یک پیشنهاد عمومی اولیه در بورس اوراق بهادار نیویورک همراه است. مدیران شرکت ها همیشه در یک بالکن کوچک با مشرف به کف تجارت شلوغ شده اند و آنها در روزی که سهام خود را شروع به تجارت می کردند ، زنگ افتتاح را زنگ می زنند. این روزها هیچ جمعیتی وجود ندارد و مدیران اغلب از طریق لینک ویدیویی ظاهر می شوند.

اما شرکت ها مشتاق شروع به کار مجدد این سنت هستند و کانینگهام می گوید انتظار دارد که این مبادله به زودی از آنها استقبال کند.

کانینگهام انتظار ندارد که همه فوراً برگردند و با وجود تغییر قوانین ، او معتقد است که معامله گران به تدریج به ساختمان باز می گردند.

کانینگام می گوید: "یکی از اصول هدایت کننده ای که ما در طول این فرآیند داشتیم ، واکنش به شرایط محلی و افزایش و کاهش محدودیت ها با تغییر این شرایط بود."

این هفته گذشته ، اندرو کوومو ، رئیس دولت اعلام کرد که میزان مثبت در شهر نیویورک زیر 1. 5 درصد کاهش یافته است و تقریبا نیمی از جمعیت بزرگسال ایالت نیویورک کاملاً واکسینه شده است.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 22 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:52