فارکس برای مبتدیان

ساخت وبلاگ

فارکس چیست؟فارکس یک بازار ارز بین المللی است ، جایی که همه ، حتی یک مبتدی می تواند در مورد تفاوت نرخ ارز پول کسب کند. برای جزئیات بیشتر ، ببینیداینجا.

این کلمه مخفف ارزی است. بازار مالی فارکس برای خرید و فروش ارزها با نرخ بازار در نظر گرفته شده است.

بنابراین ، چگونه می توانید در بازار فارکس درآمد کسب کنید؟اطلاعات زیر در قالب "سؤال - پاسخ" ارائه شده است ، من سؤالاتی را انتخاب کردم که اغلب توسط معامله گران تازه کار پرسیده می شود.

از کجا تجارت کنیم؟چه کارگزاری را توصیه می کنید؟

این سؤال که اغلب مطرح می شود. متأسفانه ، کلاهبرداری زیادی در بین کارگزاران فارکس وجود دارد. بنابراین ، انتخاب یک کارگزار قابل اعتماد بسیار مهم است. من شخصاً حساب های تجاری اساسی در Roboforex افتتاح شده است. این شرکت قابل اعتماد است (ارائه خدمات از سال 2009) ، با شهرت خوبی. هیچ مشکلی در برداشت وجود ندارد ، آنها به درستی کار می کنند.

هنگام انتخاب یک کارگزار مهم است که به درستی معیارهای زیر را درمان کنید:

 1. شهرت و کیفیت کار (اجرای سفارش ، لغزش)
 2. شرایط تجارت (هرچه هزینه پایین تر باشد ، بیشتر درآمد کسب می کنید)
 3. پشتیبانی (مهم است که آنها به هر سؤالی که دارید پاسخ دهند ، به خصوص در مرحله اولیه)
 4. نرم افزار (امکان استفاده از برنامه در تلفن خود)
 5. امنیت (مهم ، قرار دادن و برداشت پول ، روش تأیید هویت)

من توصیه می کنم با مبلغی ، کمتر از 100 دلار شروع کنید ، یا ممکن است پس از ضرر کوچک ، از بودجه حساب خود خارج شوید و قادر به تجارت بیشتر نباشید.

با چه چیزی باید شروع کنم؟

با اصولدوره مقدماتی را تماشا کنیدفارکس برای مبتدیان، بسیاری از سوالات ناپدید می شوند. اگر ترم را نمی فهمید ، همیشه می توانید معنی آن را در یک پیدا کنیدواژه نامه.

برای کار کردن ، داشتن رایانه و اتصال به اینترنت کافی است تا بتوانید از خانه کار کنید.

اما ، شما باید تصمیم بگیرید که آیا دوره آموزش فارکس را پشت سر می گذارید یا تمام ظرافت های تجارت را به تنهایی درک می کنید. هنوز هم توصیه می کنم پاسدورهبشررایگان است.

من می خواهم تجارت کنمبرای هک غارت!

اول ، عجله نکنید. تجارت فارکس برای مبتدیان بسیار دشوار است. بازار از شما فرار نمی کند. در ابتدا ، شما باید تصمیم بگیرید که چه می خواهید: به تنهایی تجارت کنید یا برای مدیریت پول بدست آورید.

فراموش نکنید که به دلیل عدم آگاهی ، تمرین و مدیریت نادرست پول ، خطر بالاتری وجود دارد. فارکس برای کسانی که مدت مشخصی برای یادگیری صرف نمی کنند ، پیچیده است. قبل از اینکه به دنبال پول سریع و آسان باشید ، باید درک خود را از بازار بهبود بخشید.

بیایید بگوییم ، من می خواهم سرمایه گذاری کنم. بعد چیست؟

یک سرویس حسابرسی فوق العاده فوق العاده وجود دارد. می توانید در مورد آن بخوانیداینجا.

PAMM-ACCOUNT یک سیستم مدیریت حساب است که امکان کسب و کار و سرمایه گذار را فراهم می کند. سرمایه گذاران وجوه خود را برای مدیریت به بازرگانان با تجربه و موفق ، سرمایه گذاری در حساب های PAMM واگذار می کنند. معامله گران از سرمایه سرمایه گذاران استفاده می کنند و معاملات سودآور را انجام می دهند ، سرمایه سرمایه گذاران را افزایش می دهند و هزینه های مدیریتی را دریافت می کنند.

شما نیازی به تجارت در فارکس به تنهایی ندارید - شما دائماً مدیر خود را کنترل می کنید و در هر زمان می توانید وجوه خود را پس بگیرید.

من می خواهم به تنهایی تجارت کنم. باید چکار کنم؟

تجربه نشان می دهد که یادگیری نحوه تجارت در فارکس به گونه ای که تجارت حدود 5-10 ٪ در ماه به همراه داشته باشد خیلی دشوار نیست. دشوار است که خود نظم داشته باشید ، نه اینکه اجازه دهید احساسات شما در تصمیمات شما تأثیر بگذارد و از قوانین پیروی کند.

اول از همه ، بارگیری و نصب کنیدMetatrader 4پایانه.

باز هم ، یک انتخاب وجود دارد: تجارت به صورت دستی یا با متخصصانمشاور(برنامه هایی که به طور خودکار برای شما تجارت می کنند).

هرچه را انتخاب کنید: تجارت خودکار یا دستی ،حتماً در مورد مدیریت پول بیاموزیدبشراین خیلی مهمه.

اگر می خواهید از مشاوران استفاده کنید ، توصیه می کنم بررسی کنیدEAبخش.

در مورد تجارت دستی چطور؟

مهمترین چیز در تجارت دستی این است که طبق سیستم خود عمل کنید. مخصوصاً برای تجارت دستی فارکس استاستراتژی های معاملاتیبخش ، که دائماً به روز می شود.

عملیات مستقل در بازار فارکس امکانات بسیار بیشتری را فراهم می کند. هرچه مهارت های معامله گر بالاتر باشد ، که ترجیح می دهند به صورت دستی در فارکس تجارت کنند ، به ترتیب مبلغ پولی که می تواند مدیریت کند ، به ترتیب بیشتر می تواند درآمد کسب کند. در بیشتر موارد ، پیش بینی خشن از حرکت قیمت یک کار ساده است ، مدل های قیمت ساده ای وجود دارد که با کارآیی تا 90 ٪ کار می کند. می توان این الگوها را پیدا کرد و یاد گرفت که چگونه از آنها استفاده کنید.

چند کتاب خوب در مورد تجارت که می توانم بخوانم چیست؟

کتابهای زیادی از نویسندگان مشهور وجود دارد که به شما یاد می دهند که از روشهای فنی برای پیش بینی حرکات قیمت در بازارها و عملیات مالی موفق استفاده کنید. کتاب ها ابزاری اساسی برای تجزیه و تحلیل فنی ابزارهای مالی است. ادبیات هم برای مبتدیان و هم برای متخصصان باتجربه در بازارهای مبادله و OTC تخصص دارد.

یک چیز دیگر؟

بخش را ببینیدبرای مبتدی هاو برای معامله گران ، - در آنجا دستورالعمل ها و ابزارهای مفیدی در مورد جنبه های مختلف فارکس برای مبتدیان پیدا خواهید کرد.

چند نکته برای مبتدیان:

 • ریسک خود را مدیریت کنید - هرگز سرمایه زیادی را در یک تجارت ریسک نکنید ،
 • تجارت زیادی نکنید ،
 • همیشه از ضرر توقف استفاده کنید ،
 • احساسات خود را محدود کنید ،
 • زیاد نخوانید ، اطلاعات مفید را بخوانید ،
 • یک استراتژی تجارت فارکس را دنبال کنید ،

خونسرد و آرام باشید.

ساخت مرحله اول ساده است!

منتظر چی هستی؟یک حساب آزمایشی ثبت کنیدو دست خود را بدون خطر چیزی امتحان کنید.

درآمد ، که فقط به توانایی های شما بستگی دارد.

به دنیای مهیج و جالب مالی شیرجه بزنید! و ، به یاد داشته باشید: دانشی که به دست می آورید در آینده پس انداز می کند. بنابراین ، یادگیری را فراموش نکنید.< Pan> ریسک خود را مدیریت کنید - هرگز سرمایه زیادی را در یک تجارت ریسک نکنید ،

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 19 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:18