Terra Tax Burn: Terra Jumps 200%, Terra Classic Top Loser; معنیش چیه

ساخت وبلاگ

ارز دیجیتال Terra Luna بیش از 200 درصد افزایش یافت، در حالی که Terra Classic در مدت 24 ساعت 16 درصد از دست داد. آیا مالیات تازه تصویب شده Terra Classic بر قیمت هر دو ارز دیجیتال Terra تأثیر می گذارد؟کاهش مالیات هم مزایا و هم خطراتی دارد، اما هنوز برای اشاره به علت ناهنجاری بین دو قیمت ارزهای دیجیتال خیلی زود است.

Outlook MagzineLatest Issue

مبارزان فیلم کلید ناشناخته عملکرد روان ماشین رویایی هستند

وقتی بازیگری به مدیر بازیگری می‌گوید که "جعاری جاری هاین" مبارزه کن، او تایید می‌کند که تسلیم شدن یک گزینه نیست، مبارزه ادامه دارد.

آنچه برای یک آکادمیک در میان ستارگان سینما لازم است

راشل دوایر، محقق خارجی مشهور سینمای هند، می‌گوید محققان سینمای هند بخشی از یک شبکه جهانی قابل توجه هستند و کارهای قابل توجهی در سطح دانشگاه انجام شده است تا سینمای هند بخشی از تحقیقات و تدریس آکادمیک باشد.

"آخرین نمایش فیلم": فیلمی که زندگی یک پروجکشنیست را جشن می گیرد

آخرین نمایش فیلم پان نالین، برای یک مرد گمشده، لحظه ای از دست رفته در تاریخ سینما و قدرت حافظه است.

شعله ور شدن حافظه

چینکی سینها در کنار هم قرار دادن این شماره Outlook و سرپیچی از حافظه و کلمات

اهالی «زیر خط» سینمای هندی

مردم «زیر خط» اغلب از ساعت 4 صبح تا نیمه شب، هفته ها متوالی کار می کنند تا تصور کنند، بداهه پردازی کنند و چشم انداز سینمای هندی را درک کنند. مجموعه فیلم زودگذر است. این فیلم توسط جهان دیده می شود و اغلب به اندازه کافی به سمت فراموشی می رود. اما هر یک از اعضای خدمه داستانی الهام‌بخش یا دلخراش یا هر دو دارند.

نیلنجیت داس

به روز شده: 10 سپتامبر 2022 ساعت 5:06 بعد از ظهر

Terra Classic (LUNC) صبح امروز بیشترین بازنده را در بین ارزهای دیجیتال داشت و طبق داده‌های CoinMarketcap، حدود 16 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است. از سوی دیگر، ارز دیجیتال Terra (LUNA) در 24 ساعت گذشته 202. 96 درصد افزایش یافت.

اگرچه هر دو رویداد به هیچ وجه به هم مرتبط نیستند، اما موضع چندین صرافی رمزارز در مورد پیشنهاد تازه تصویب شده Terra Classic می تواند بر قیمت هر دو ارز دیجیتال Terra تأثیر بگذارد.

پیشنهاد سوختگی مالیاتی

طبق پست رسمی وبلاگ Terra. Money، دو پیشنهاد به شماره 3568 و 4159 مربوط به سوخت مالیاتی مورد تایید قرار گرفته است. این پیشنهادات اساساً بیان می‌کنند که برای فعالیت‌های زنجیره‌ای مالیات دریافت می‌شود و سپس توکن‌ها سوزانده می‌شوند.

داستان های مرتبط

قیمت cryptocurrency امروز: بیت کوین 10 ٪ ، Ethereum ، Binance Rise ، Shiba Inu بیشترین روند را داشت

Terra Luna Skyrockets: بالاترین قیمت از زمان فروپاشی Terra

Binance برای متوقف کردن تجارت Terra Classic (LUNC) برای به روزرسانی شبکه خود

فعالیت های زنجیره ای می تواند شامل ارسال برخی از نشانه ها از کیف پول شما به دیگری یا استفاده از قراردادهای هوشمند برای تعامل با blockchain و سایر فعالیت های مرتبط باشد.

در مبادلات غیرمتمرکز ، مانند Uniswap ، Pancakeswap و منحنی ، کاربران با زنجیره ای تجارت می کنند. از این رو ، پیشنهادات مالیاتی هنگام تجارت در Terra Classic اعمال می شود.

توسعه دهندگان Terra به وضوح بیان کرده اند که فعالیت های خارج از زنجیره ، مانند تجارت در مبادلات رمزنگاری متمرکز ، مانند Binance ، Coinbase و Bitay ، مشمول مالیات نیستند ، با برخی استثنائات در رابطه با فعالیت ها ، مانند انتقال نشانه ها از یک داغ بهیک کیف پول سرد و دیگران. این امر به این دلیل است که این نوع فعالیت ها شامل زنجیره ای است و از این رو مالیات می شود.

وی گفت: "این تغییر پارامتر نمی تواند مالیات را بر فعالیت های خارج از زنجیره اعمال کند (مانند تجارت در CEX). با این حال ، بسته به مکانیسم هایی که این مبادلات تجاری از آن استفاده می کنند ، مانند انتقال از کیف پول گرم به سرد ، این فعالیت می تواند و می تواند مالیات داده شود و سوزانده شود. "

موضع مبادلات رمزنگاری

Binance دو روز پیش اعلام کرد که آنها مالیات بر سپرده ها و برداشت ها را اعمال می کنند ، اما معاملات Spot و حاشیه برای LUNC و USTC و خدمات کسب Binance با استفاده از این نشانه ها این مالیات را دریافت نمی کنند.

Crypto Exchange Kucoin همچنین گفت که آنها از سوختگی مالیات پشتیبانی می کنند ، اما در سپرده و برداشت ، از آنجا که این اتفاقات در زنجیره ای اتفاق می افتد ، و نه در معاملات تجاری.

این پیشنهاد جدید سوختگی مالیاتی برای Terra چه خواهد کرد؟

توسعه دهندگان Terra در همان وبلاگ در مورد مزایا و خطرات پیشنهادهای سوختگی مالیاتی تازه تصویب شده توضیح داده اند.

مزایا: توسعه دهندگان امیدوار هستند که با اجرای این پیشنهاد جدید ، اثبات حاکمیت جامعه محور محقق شود. توسعه دهندگان احساس می کنند که این رویداد سرمایه گذاران خرده فروشی جدیدی را در اکوسیستم خود جذب می کند.

صرافی های متمرکز آماده نبودند تا زمان اجرای سوختگی به صورت زنجیره ای ، یک معامله سوختگی سوختگی رمزنگاری را در نظر بگیرند. بنابراین ، اکنون ، از آنجا که سوختگی به صورت زنجیره ای تصویب می شود ، مبادلات متمرکز آن را در نظر می گیرند.

خطرات: توسعه دهندگان احساس می کنند که این رویداد مالیاتی ، و سپس سوزاندن نشانه به طور بالقوه به فعالیت های اقتصادی بلند مدت و زنجیره ای ابزار آسیب می رساند. برخی از برنامه های غیر متمرکز موجود که از این پیشنهاد سوختگی مالیات پشتیبانی نمی کنند ، پشتیبانی نمی شوند. از این رو ، مصرف کنندگان استفاده از آنها اکنون قادر به استفاده از آنها نخواهند بود.

توسعه دهندگان احساس می کنند که این مالیات جدید می تواند نقدینگی باقی مانده را به صورت زنجیره ای به مبادلات رمزنگاری سوق دهد که بازدارنده بالقوه در جذب سرمایه داران جدید سرمایه گذاری و/یا سرمایه گذاران صندوق سرمایه گذاری را بر عهده نمی گیرد.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:18