این سه قانون "چراغ سبز روشن" بازی می کنند

ساخت وبلاگ

با وجود دور دیگر از محرک مالی ، نرخ بهره بالاتر می رود و بازارهای سهام عدالت متوقف شده است. سوال واضح مطرح می شود: Riverfront از دیدگاه تاکتیکی چه کاری انجام می دهد؟در حالی که کودکان بیشتر ما بازی "چراغ سبز قرمز" را انجام داده ایم ، بازی ای که همه در خط شروع قرار می گیرند و هنگام فراخوانی چراغ سبز به جلو حرکت می کنند. با این حال ، هنگامی که چراغ قرمز فراخوانده شد ، ما باید بلافاصله متوقف شویم ، یا خطر ابتلا به حرکت به جلو و بازگشت به خط شروع را به خطر می اندازیم. اولین کسی که از خط پایان عبور می کند ، برنده می شود. چراغ سبز قرمز روشن درست مانند "سه قانون تاکتیکی" به ما نظم و انضباط را آموخت. با توجه به موضوع چراغ سبز روشن قرمز ، این سه قانون در حال حاضر برای تشکیل "چراغ زرد چشمک زن" در حال حاضر ترکیب می شوند. در زیر ما چگونگی رسیدن به این نتیجه گیری را برجسته خواهیم کرد.

با فدرال رزرو مبارزه نکنید: چراغ سبز

در حال حاضر ، فدرال رزرو در سمت سرمایه گذار است زیرا آنها از زمان شروع همه گیر ، پشتیبانی پولی فوق العاده ای را ارائه داده اند. ترازنامه فدرال رزرو در تمام مدت 7. 59 تریلیون دلار است که در سال گذشته 3. 43 تریلیون دلار افزایش یافته است. هفته گذشته فدرال رزرو اظهار داشت که آنها قصد دارند نرخ بهره را تا سال 2023 پایین نگه دارند تا اقتصاد را آغاز کنند. در رابطه با حمایت مالی دولت ایالات متحده ، شرایط مالی برای وام و سرمایه گذاری در دارایی های مالی سست و حمایتی است.

در سطح بین المللی ، بانک مرکزی اروپا (ECB) ، بانک ژاپن (BOJ) و بانک انگلیس (BOE) همچنان به حمایت از اقتصادهای مربوطه خود ادامه می دهند زیرا ترازنامه های آنها نیز در اوج تمام وقت قرار دارد. به عنوان مثال ، ECB یک برنامه خرید اضطراری همه گیر 1. 85 تریلیون یورو ایجاد کرد ، BOJ از طریق خریدهای ETF خود به بزرگترین سهامدار کشور تبدیل شده است و BOE در اواخر سال 2020 با خرید 150 میلیارد پوند اوراق قرضه دولتی ، برنامه کاهش کمی (QE) خود را افزایش داد. ترازنامه های ترکیبی چهار بانک مرکزی در حال حاضر 24 تریلیون دلار است. نتیجه گیری: بانکهای مرکزی در سراسر جهان حامی هستند و چراغ سبز را به سرمایه گذاران می دهند.

کارایی گذشته ضمانتی برای نتایج آینده نیست. برای اهداف مصور نشان داده شده است. نشانگر عملکرد پرتفوی رودخانه نیست.

با این روند مبارزه نکنید: نور زرد

ما این روند را به عنوان میانگین متحرک 200 روزه (DMA) S& P 500 تعریف می کنیم. تاریخچه نشان داده است که یک روند مثبت تمایل به بازده مثبت در افق سرمایه گذاری تاکتیکی ما 3 تا 6 ماه دارد. به طور گسترده ، یک روند مثبت برای بازارهای سهام خوب است. با این حال ، مواقعی وجود دارد که روند خیلی سریع افزایش می یابد. در این موارد ، ما با احتیاط ادامه می دهیم و اکنون یکی از آن زمان ها است. ما معتقدیم که این روند در حال حاضر با نرخ ناپایدار 47 ٪ سالانه رو به افزایش است. از نظر ما ، S& P 500 باید قبل از بازگشت روند به سطح پایدارتر ، دستاوردهای قوی را هضم کند.

در سطح بین المللی ما همچنین از 200-DMA استفاده می کنیم ، این بار با فهرست MSCI All Country World Ex-US. ما معتقدیم که روند بین المللی نیز با سرعت ناپایدار در حال افزایش است. در حال حاضر این روند با سرعت 55 ٪ سالانه رو به افزایش است اما اخیراً به اوج خود رسیده و در حال کاهش است. مانند ایالات متحده ، روند بین المللی تا حد زیادی با بازگشایی اقتصاد هدایت می شود. نتیجه گیری: روند عدالت در داخل و بین المللی خنثی است و تا زمان خنک شدن چراغ های زرد چشمک می زند.

از جمعیت در افراط و تفریط مراقب باشید: چراغ قرمز

احساسات هفتگی NED DAVIS همچنان افزایش یافته است زیرا سرمایه گذاران نسبت به فصل درآمد S& P بهتر از حد انتظار ، سرعت بخشیدن به توزیع واکسن و محرک مالی اضافی واکنش مثبت نشان داده اند. این ترکیب همراه با بهبود داده های اقتصادی باعث شده است تا سرمایه گذاران احساس سرخوشی کنند و در ماندن احساسات جمعیت در منطقه خوش بینی شدید نقش داشته اند. ما معتقدیم که اگر شرکت کنندگان در بازار شروع به مشاهده تورم به عنوان یک مشکل کنند ، احساسات می تواند خنک شود. با این حال ، ما اعتقاد نداریم که این مورد در 3-6 ماه آینده اتفاق بیفتد. نتیجه گیری: از نظر ما به دلیل کاتالیزورهای مثبت مورد بحث ، احساسات جمعیت در خوش بینی شدید بالا خواهد ماند و بنابراین چراغ قرمز را برای سرمایه گذاران چشمک می زند.

نظرسنجی احساسات NDR

کپی رایت 2021 Ned Davis Research ، Inc. توزیع بیشتر بدون اجازه قبلی ممنوع است. کلیه حقوق محفوظ است. به سلب مسئولیت NDR در www.ndr.com/copyright.html مراجعه کنید. برای سلب مسئولیت فروشنده داده ها به www.ndr.com/vendorinfo/ مراجعه کنید.

در پایان ، فدرال رزرو "سبز" است ، روند "زرد" است ، و جمعیت "قرمز" است ، که به رنگ زرد چشمک زن ترجمه می شود و از نظر ما احتیاط می کند. از آنجا که اوراق بهادار ما همچنان دارای ارزش اضافه وزن است ، ما در حال مشاهده سطح مدیریت ریسک هستیم که ممکن است برای کاهش ریسک در پرتفوی های افق کوتاه خود اقدام کنیم. در اوراق بهادار طولانی مدت ما ، ممکن است با توجه به اینکه اصول اولیه و روند اصلی مثبت به ما نشان می دهد که هر تصحیح بازار موقتی خواهد بود ، ممکن است به صورت تاکتیکی عمل نکنیم.

اطلاعات مهم افشای

نظرات فوق به طور کلی به بازارهای مالی اشاره دارد و نه اوراق بهادار Riverfront یا هرگونه عملکرد مرتبط. نظرات بیان شده از تاریخ نشان داده شده فعلی است و در معرض تغییر است. عملکرد گذشته نشانگر نتایج آینده نیست و تنوع ، سود یا محافظت در برابر ضرر را تضمین نمی کند. تمام سرمایه گذاری ها دارای برخی از ریسک ها ، از جمله از دست دادن مدیر هستند. سرمایه گذاری را نمی توان مستقیماً در یک شاخص انجام داد.

تحلیلگر مالی Chartered یک انتخاب حرفه ای است که توسط موسسه CFA (سابق AIMR) ارائه شده است که صلاحیت و یکپارچگی تحلیلگران مالی را اندازه گیری می کند. داوطلبان موظفند سه سطح امتحانات را شامل شوند که زمینه هایی از قبیل حسابداری ، اقتصاد ، اخلاق ، مدیریت پول و تجزیه و تحلیل امنیتی را در بر می گیرند. چهار سال تجربه سرمایه گذاری/شغلی مالی قبل از اینکه فرد بتواند به یک منشور CFA تبدیل شود ، لازم است. ثبت نام در برنامه باید دارای مدرک لیسانس باشد.

اطلاعات یا داده های نشان داده شده یا مورد استفاده در این ماده از منابعی که گمان می رود قابل اعتماد باشند ، دریافت شده است ، اما دقت تضمین نمی شود.

این گزارش اطلاعات یا مشاوره ای را در اختیار گیرندگان قرار نمی دهد که برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری کافی باشد. این گزارش اهداف سرمایه گذاری خاص ، وضعیت مالی یا نیاز به مشتری خاص را در نظر نمی گیرد و ممکن است برای انواع سرمایه گذاران مناسب نباشد. گیرندگان باید محتوای این گزارش را یک عامل واحد در تصمیم گیری سرمایه گذاری در نظر بگیرند. برای تصمیم گیری در مورد هرگونه امنیت فردی که در این گزارش مشخص شده است ، تجزیه و تحلیل های اساسی و دیگر دیگری لازم است.

در یک محیط افزایش نرخ بهره ، ارزش اوراق بهادار با درآمد ثابت به طور کلی کاهش می یابد.

Riverfront هنگام مراجعه به "اضافه وزن" یا "کم وزن" نسبت به یک بازار یا کلاس دارایی ، در مقایسه با معیارهای کامپوزیت برای هر نمونه کارها به وزن پرتفوی فعلی ما اشاره دارد. بحث وزن کلاس دارایی به اوراق بهادار مزیت ما اشاره دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر پرتفوی های ما ، لطفاً به www.riverfrontig.com مراجعه کرده یا با مشاور مالی خود تماس بگیرید.

سرمایه گذاری در شرکت های خارجی خطرات دیگری را ایجاد می کند زیرا رویدادهای سیاسی و اقتصادی منحصر به فرد برای یک کشور یا منطقه ممکن است بر آن بازارها و صادرکنندگان آنها تأثیر بگذارد. علاوه بر چنین خطرات عمومی بین المللی ، این نمونه کارها همچنین ممکن است در معرض خطرات نوسانات ارز و خطرات بازارهای نوظهور باشد که در زیر توضیح داده شده است.

تغییر در ارزش ارزهای خارجی در مقایسه با دلار ایالات متحده ممکن است بر ارزش سرمایه گذاری های نمونه کارها تأثیر بگذارد (مثبت یا منفی). چنین حرکات ارزی ممکن است به طور جداگانه از وقایعی که در غیر این صورت بر ارزش امنیت در کشور صادرکننده تأثیر نمی گذارد ، جدا از هم باشد. همچنین ، ارزش نمونه کارها ممکن است تحت تأثیر مقررات کنترل مبادله ارز باشد. ارزهای کشورهای در حال ظهور ممکن است کاهش چشمگیری را در برابر دلار آمریکا تجربه کنند ، و کاهش ارزش ممکن است پس از آن سرمایه گذاری در این ارزها توسط نمونه کارها رخ دهد.

سرمایه گذاری های خارجی ، به ویژه سرمایه گذاری در بازارهای نوظهور ، می تواند خطرناک تر و بی ثبات تر از سرمایه گذاری در ایالات متحده باشد و علاوه بر خطرات عمومی سرمایه گذاری در اوراق بهادار غیر ایالات متحده ، سفته بازی و در معرض خطر افزایش یافته است. همچنین ، تورم و نوسانات سریع در نرخ تورم ، تأثیرات منفی بر اقتصادها و اوراق بهادار برخی از کشورهای در حال ظهور داشته است.

سهام نمایانگر مالکیت جزئی یک شرکت است. اگر شرکت به خوبی عمل کند ، ارزش آن افزایش می یابد و سرمایه گذاران در قدردانی سهیم هستند. با این حال ، اگر ورشکسته شود یا عملکرد ضعیفی داشته باشد ، سرمایه گذاران می توانند کل سرمایه گذاری اولیه خود را از دست بدهند (یعنی قیمت سهام می تواند به صفر برود). اوراق قرضه وام یک سرمایه گذار به یک شرکت یا دولت را نشان می دهد. به این ترتیب ، سرمایه گذار برای یک دوره خاص نرخ بهره تضمین شده دریافت می کند و انتظار دارد که سرمایه گذاری اصلی خود را در پایان آن دوره زمانی ، همراه با بهره به دست آمده ، بازگرداند. ریسک سرمایه گذاری بازپرداخت اصلی (مبلغ سرمایه گذاری شده) است. در صورت ورشکستگی یا اختلال در شرکت ها ، اوراق قرضه ارشد سهام است. سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری از این اختلافات آگاه باشند.

شاخص Standard & Poor (S& P) 500 عملکرد 500 سهام بزرگ درپوش را اندازه گیری می کند ، که در کنار هم حدود 80 ٪ از کل بازار سهام ایالات متحده را نشان می دهد.

شاخص MSCI ACWI EX USA ، نمایندگی بزرگ و میانی را در 22 از 23 کشور توسعه یافته (DM) (به استثنای ایالات متحده) و 23 کشور در حال ظهور (EM) ثبت می کند.

با فدرال رزرو مبارزه نکنید - "حمایتی" به این معنی است که سیاست پولی فدرال رزرو در مورد تورم و اشتغال در چیزی است که ما معتقدیم بر اساس تجزیه و تحلیل ما بهترین علاقه سرمایه گذاران است."مخالف" به معنای سیاست پولی فدرال رزرو ، از نظر ما ، بر خلاف منافع سرمایه گذاران است."خنثی" به این معنی است که سیاست پولی فدرال رزرو نه حامی و مخالف منافع سرمایه گذاران به نظر ما است. با این روند مبارزه نکنید-اصطلاحات با میانگین حرکت 200 روزه در ارتباط با شاخص های سهام عدالت است: "مثبت" به این معنی است که روند در حال افزایش است ، "مسطح" به این معنی است که روند صاف است ، "منفی" به معنای این است که روند این استسقوطمراقب باشید که جمعیت در افراط و تفریط - اصطلاحات مربوط به نظرسنجی احساسات جمعیت NDR و اندازه گیری آن از خوش بینی شدید (نزولی) ، بدبینی خنثی یا شدید (صعودی) باشد.

گروه سرمایه گذاری Riverfront ، LLC ("Riverfront") ، یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده در کمیسیون اوراق بهادار و بورس است. ثبت نام به عنوان مشاور سرمایه گذاری به معنای مهارت یا تخصص نیست. هرگونه بحث در مورد اوراق بهادار خاص فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه ای برای خرید یا فروش هرگونه امنیت فردی ذکر شده تلقی شود. Riverfront وابسته به رابرت دبلیو Baird & Co. Incorporated ("Baird") ، عضو FINRA/SIPC ، از علاقه مالکیت اقلیت خود در Riverfront است. Riverfront در درجه اول متعلق به کارمندان خود از طریق گروه سرمایه گذاری Riverfront ، LLC ، شرکت هلدینگ Riverfront است. شرکت مالی Baird (BFC) صاحب اقلیت گروه هلدینگ سرمایه گذاری Riverfront ، LLC و بنابراین صاحب غیرمستقیم Riverfront است. BFC شرکت مادر رابرت دبلیو Baird & Co. Incorporated ، یک کارگزار/فروشنده ثبت شده و مشاور سرمایه گذاری است.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 36 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:45