حداقل گزینه های باینری سپرده

ساخت وبلاگ

هشدار: COUNT (): پارامتر باید یک آرایه یا شیئی باشد که قابل شمارش در /home/nextcom/public_html/top10binaryoptions. net/wp-content/plugins/rating-form/includes/shortcode. php on Line 234 باشد.

هشدار: COUNT (): پارامتر باید یک آرایه یا شیئی باشد که قابل شمارش در /home/nextcom/public_html/top10binaryoptions. net/wp-content/plugins/rating-form/includes/shortcode. php on Line 746 باشد.

هشدار: COUNT (): پارامتر باید یک آرایه یا شیئی باشد که قابل شمارش در /home/nextcom/public_html/top10binaryoptions. net/wp-content/plugins/rating-form/includes/shortcode. php on Line 756 باشد.

حتی مبلغ کمی مانند 100 تا 200 دلار می تواند این روزها هزاران دلار در معاملات گزینه های باینری به شما بدهد. البته شما باید پیش بینی های خوبی را انجام دهید و شانس همیشه یک عامل نیز هست ، اما این امکان پذیر است. در این صفحه ما به بهترین کارگزاران گزینه های باینری حداقل سپرده و آنچه همه آنها ارائه می دهند ، خواهیم پرداخت.

با توجه به تعداد زیادی از کارگزاران گزینه های باینری ، این رقابت بزرگتر و بزرگتر می شود و برخی از کارگزاران سعی می کنند با ارائه یک سپرده پایین تر از سایرین ، ایستادگی کنند.

#1 Highlow - 10 دلار یا 50 دلار حداقل واریز

Highlow دارای مجوز ASIC استرالیا و حداقل واریز فقط 10 دلار (برای سیم های AU $) یا 50 دلار است (به جزئیات مراجعه کنید). از پاداش مبلغ 50 دلاری برای سپرده گذاران جدید استفاده کنید.

  • 50 دلار پاداش بازپرداخت دریافت کنید
  • مجوز ASIC استرالیا
  • حساب نسخه ی نمایشی رایگان (بدون ثبت نام)

کارگزارانی که حداقل سپرده کم دارند

هر کارگزار باینری به نوعی حداقل سپرده دارد. برای لیست به روزرسانی ، لیست کارگزار حداقل گزینه های باینری را بررسی کنید. امروزه استاندارد حدود 250 دلار است که در مقایسه با معاملات واقعی سهام بسیار کم است اما حداقل کارگزاران گزینه های باینری سپرده وجود دارد که حتی نیازهای کمتری نیز دارند. باید بدانید که سرویس و پاداش دریافتی بر اساس سپرده ای است که می کنید. این بدان معناست که در صورت واریز 250 دلار و در صورت واریز زیر 100 دلار ، خدمات بهتری دریافت خواهید کرد.

حداقل کارگزاران سپرده گذاری 10 دلار

Highlow: این کارگزار یکی از کمترین سپرده های مورد نیاز را ارائه می دهد. فقط با 10 دلار/50 دلار می توانید اولین حساب معاملات باینری خود را شروع کنید. لطفاً توجه داشته باشید که سپرده 10 دقیقه ای فقط برای سیمهای بانکی استرالیا در دسترس است. کاربران در سراسر جهان حداقل سپرده 50 دلار دارند که این نیز بسیار کم است.

Highlow ASIC تنظیم شده است و حتی یک حساب نسخه ی نمایشی نیز ارائه می دهد. Highlow یکی از معدود کارگزاران است که حداقل معاملات تنها 2 دلار را ارائه می دهد. اگر به دنبال بهترین کارگزار حداقل سپرده هستید ، Highlow را بررسی کنید.

IQOPTION: با پرداخت 85 ٪ سخاوتمندانه و گزینه IQ حساب نسخه ی نمایشی رایگان اگر به دنبال ایجاد سپرده کم هستید ، یک انتخاب عالی است. این کارگزار تنظیم شده Cysec است و کمترین سپرده مورد نیاز 10 دلار برای معامله گران در سراسر جهان است (از ما انتظار داشته باشید).

حداقل 50 دلار کارگزاران سپرده گذاری

Highlow: معامله گران در سراسر جهان حداقل سپرده 50 دلار دارند. اطلاعات بیشتر را در اینجا مشاهده کنید.

حداقل 100 دلار کارگزاران سپرده گذاری

Finpari: Finpari یکی دیگر از کارگزاران است که معامله گران آمریکایی را می پذیرد. Finpari سریعترین پرداخت کارگزار است.

365Trading: 365Trading یک کارگزار گزینه های باینری عالی با شهرت عالی است. آنها 100 ٪ پاداش سپرده و 24 ساعت پرداخت دارند.

200 دلار گزینه های باینری سپرده کم کارگزاران

CherryTrade: حداقل سپرده CherryTrade فقط 200 دلار است (در اینجا لیستی با کارگزاران سپرده کمتر مشاهده کنید) و آنها گزینه های پرداخت زیادی دارند (پی پال پذیرفته نشده است) ، و همچنین دارایی های زیادی برای تجارت.

اگر می خواهید بیش از 100 دلار سرمایه گذاری کنید ، من به شما توصیه می کنم بهترین کارگزاران گزینه های باینری را بررسی کنید (حداقل سپرده بین 200 تا 250 دلار).

چگونه بهترین کارگزار سپرده را انتخاب کنیم

من فقط در صورتی که واقعاً پول بیشتری برای رفتن به حد بالاتر ندارم ، یک کارگزار سپرده کم را انتخاب می کردم. بهترین کارگزاران 200 دلار یا 250 دلار حداقل سپرده دارند.

"بهترین" نسبی است ، زیرا گاهی اوقات عوامل ذهنی وجود دارد که می توانند بر تصمیم تأثیر بگذارند. اگر اهل ایالات متحده هستید ، FinPari تنها گزینه شماست. اگر کارت اعتباری ندارید ، فقط PayPal ، 365Trading و Finpari تنها گزینه ها هستند.

چگونه می توان حداقل سپرده گذاری کرد

حداقل سپرده بسیار ساده است ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است:

  • یک کارگزار مورد نظر خود را از لیست بالا پیدا کنید.
  • ثبت نام کنید و روش پرداخت خود را انتخاب کنید. ساده ترین روش پرداخت کارت اعتباری/بدهی یا Skrill/Moneybookers (یا پی پال در دسترس است).
  • سپرده گذاری آسان و ایمن است.

حداقل کارگزاران تجارت

مزایای حداقل کارگزاران گزینه های باینری سپرده

تهیه سپرده کوچک ، به خصوص هنگامی که شما در تجارت باینری تازه کار هستید ، لزوما چیز بدی نیست. معاملات گزینه های باینری با سپرده کم امکان پذیر است ، اما اگر با یک سرمایه گذاری کوچک شروع کنید ، تهیه دلار بزرگ سخت تر خواهد بود. از طرف دیگر ممکن است بهترین کار برای شروع کار کم و واریز بیشتر در هنگام داشتن یک استراتژی تجاری برنده باشد.

BankRoll: یک عامل مهم مدیریت Bankroll است. شما هرگز نباید یکباره تمام پول خود را به خطر بیاندازید. اگر 20 دلار واریز می کنید ، نباید همه اینها را در یک تجارت قرار دهید ، زیرا حتی موفق ترین معامله گران می توانند پیش بینی های بدشانس داشته باشند. تجارت محافظه کارانه: معاملات پرخطر را انجام ندهید. سعی کنید دارایی هایی را که تاریخ انقضا طولانی تر دارند ، تجارت کنید. هیچ کس واقعاً پیش بینی نکرده است که در 60 ثانیه چه اتفاقی خواهد افتاد.

کارگزاران بیشتری را امتحان کنید: فقط بعد از امتحان کردن چند کارگزار به یک کارگزار بچسبید. شما می توانید انتظار داشته باشید که تفاوت های بزرگی در سیستم عامل ، پشتیبانی ، پاداش و پرداختی که کارگزاران ارائه می دهند. همچنین به یاد داشته باشید که کارگزاران حداقل گزینه های باینری سپرده همیشه بهترین نیستند. به عنوان مثال 24option رهبر بازار کمترین مبلغی است که می توانید واریز کنید 250 دلار است و به همین دلیل ما ذکر نکرده ایم که کارگزار در اینجا در بخش حداقل کارگزاران گزینه های باینری سپرده است.< Pan> BankRoll: یک عامل مهم مدیریت Bankroll است. شما هرگز نباید یکباره تمام پول خود را به خطر بیاندازید. اگر 20 دلار واریز می کنید ، نباید همه اینها را در یک تجارت قرار دهید ، زیرا حتی موفق ترین معامله گران می توانند پیش بینی های بدشانس داشته باشند. تجارت محافظه کارانه: معاملات پرخطر را انجام ندهید. سعی کنید دارایی هایی را که تاریخ انقضا طولانی تر دارند ، تجارت کنید. هیچ کس واقعاً پیش بینی نکرده است که در 60 ثانیه چه اتفاقی خواهد افتاد.

فارکس در ایران...
ما را در سایت فارکس در ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمدرضا گلزار بازدید : 27 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:16